Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit gondoltok vegyek Windows...

Mit gondoltok vegyek Windows Phone-t?

Figyelt kérdés
Nokia Lumia 520-at néztem ki és nem tudom,hogy meg vegyem-e... Sajnos még nem is volt a kezemben Windows Phone és nem is tudom,hogy milyen. Szerintetek?

#telefon #Nokia #Nokia Lumia #Windows?Windows Phone
2014. jún. 23. 18:18
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem egy rakás ... De ha rám hallgatsz, azt csinálsz amit akarsz.
2014. jún. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Nem rossz, de a legjobb, ha alkalmat találsz kipróbálni. Sok üzletben vannak kiállított darabok, amiket lehet fogdosni, nyomkodni, stb.
2014. jún. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Próbáld ki és ha tetszik, vegyed.
2014. jún. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem Android a jövő, a Win Phone meg eltűnik 1-2 éven belül.
2014. jún. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem hosszabb távon pont az androidnak lehetnek nehézségei. A Windows megvette a nokia telefonrészlegét, gyakorlatilag házon belül legyártja a rendszerét, így lezárhatja és optimalizálhatja. Már most is gyorsabb és stabilabb a droidnál. Az IOS hasonló elven megy, mindig is gyorsabb és stabilabb volt a droidnál.


Az android viszont egy elég öszvér dolog. Számtalan telefongyártó nagyon differenciált hardverkonfigurációján használják. A frissítések nehézkesen jelennek meg minden egyes gyártó által testre szabott variánsra, a támogatottság emiatt elég vegyes. Amíg például a négyéves ipad 2 és iphone 4s még a mai napig támogatott, nagyon sok egy-két éves droidos kütyü már nem. Ezen kívül az appoknál sem teljesen egyértelmű, melyik fut melyiken, illetve ha fut, akkor milyen minőségben.

2014. jún. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%

Androiddal az a baj, hogy a legolcsóbb vackokra is felrámolják, ebből jön a "szar az android" reakció. Apple esetében egy kemény hardvert kapsz a rendszer mellé, ezért tud jobban menni.

WP-ve pedig pont rossz tapasztalataim vannak, drága készüléken is (illetve csak az van) szarul megy...


#gyakorivalasz2: Egyébként a googlenek is van saját mobil gyártócége. azelőtt volt, hogy a ms másolni kezdte volna az droidot.


Tehát kedves kérdező, azt a pénzt amit arra a vacakra pazarolnál, költsd egy drágább Androidos, vagy egy Apple termékre.

2014. jún. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
46%

Sosem volt gyorsabb,stabilabb az ios az aosp androidtól.

Jellybean óta meg nincs gond a sebességgel.

A windows pohne rendszer meg levan maradva.

Nem tud csörögni meg rezegni egyszerre.

Nem testre szabható csak csempe szinte…

Nincs warez wpn.

Csengőhangot szerkezgetni kell mielőtt lehetne használni. Ezt 10 éves telo is megcsinálja magának.

Tele van idegesítő dolgokkal.

Egy zárt kaki. Csak annyi jó benne hogy referencia modelekre lehet csak rakni a Wp ost. Meg nem sok van. Ezért nem "akad".

Az 520-on nincs a gomboknak led-je.

Nincs vaku.

Nincs EQ.

Nincs semmi.

2014. jún. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
19%
előlapi kamera sincs az 520-ban
2014. jún. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nekem ilyen telefonom van és meg vagyok vele elégedve. Ha nem akarsz root-olgatni, custom rom-okat felrakosgatni és elviselsz pár idegesítő dolgot, akkor megéri.
2014. aug. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát, én szeretem a WP-ket, ha pedig ennyi pénzből gazdálkodsz, mindenképp az 520-at ajánlom. Ennyi pénzért nem találsz jó androidos telefont, meg én már annyit szívtam az androiddal, hogy azért sem ajánlom.

Igaz, nekem van 625 mellet iPodom és iPadem, szóval a telefont leginkább telefonálásra, GPS-ezésre és netezésre használom, játszani, filmet nézni stb. én nem szoktam rajta, nincs is tele alkalmazásokkal.

De nagyon stabil a rendszer, nem fagy le, nem laggol, nem csinál random baromságokat, mint az androidos telók. Jobban optimalizált az oprendszer. Nyugodtan vegyél 520-at, de előtte azért próbáld ki:)

2014. aug. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!