Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem indul a Crysis 3 mit tegyek?

Nem indul a Crysis 3 mit tegyek?

Figyelt kérdés
Gépem megvan hozzá (ha nem minimumon menne mert bf 3 ultrán megy) (DX 11 és a VGA is támogatja( SAPPHIRE R7 250 1GB GDDR5 WITH BOOST) de volt egy baja a virusítónak, hogy a CryEA.dll-t letiltotta és törölte ezt avval oldottam meg, hogy kikapcsoltam és letöltöttem majd kikapcsolt vírus irtóval akartam játszani de nem reagál tölt kb. 1 msp-t és kész semmi nem történik.(bekapcsolttal meg valami MS hibát ír ki) Lehet ezt orvosolni?

2014. jún. 23. 19:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Úgy van, mikor vírussal találkozunk ez a megoldás. Kikapcsolni a víruskeresőt. :D
2014. jún. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Oké de ha be van ha ki van kapcsolva se jó.
2014. jún. 23. 19:54
 3/11 A kérdező kommentje:
Vírusnak észleli de nem az másnál is ez volt de ott jó volt a kikapcsolás de ott el is indult itt meg nem.
2014. jún. 23. 19:56
 4/11 anonim ***** válasza:
Eredeti?
2014. jún. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem. (de black box verzió (ncore) és másnál megy)
2014. jún. 23. 20:04
 6/11 anonim válasza:
86%
töröld le és hagyjad.
2014. jún. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%
Vasarold meg a jatekot.
2014. jún. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%
Ki mondta, hogy nem vírusos? A víruskeresőd szerint az.
2014. jún. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Komplikato ***** válasza:

Azért jó ha tudod, hogy a warez játékok és alkalmazások legalább harmada tényleg vírusos vagy trójais. Értem én, hogy az a legenda ez csak azért van kamuzva mert tört program, csak nem igaz ...


Ettől függetlenül a problémádat az okozhatja, hogy ha kombinált a vírusirtód és/vagy van mellette tűzfal, akkor az betehette ezt a DLL-t vagy több másikat is a gyanús fájlok közé vagy egyéb kategóriába ami miatt eleve nem lehet olyan jogosultsága amivel futnia kéne. Másrészt ilyen programoknál ha a vírusirtó kidob pár fájlt, akkor CSAK a teljes újratelepítés segít. magyarán minden vírusirtó bekapcs után lehet újrahúzni egész játékot.

2014. jún. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 P.O.C. ***** válasza:

1. A Crysis 3, ma már nem egy ökör ára, akár meg is lehetne venni, támogatva ezzel a fejlesztőket:

[link]


2. Mint ahogy az előző is mondja, aki kalózkodik, ezzel bevállalja az erő sötét oldalát, az ne csodálkozzon az ilyeneken. (Nem vagyok én se álszent, én is használtam már ilyen programokat, és szerintem az itt válaszolók 99% -a is). Az ilyen riasztások nagy része valóban kamu, egyfajta összeesküvés, hogy megnehezítsék a kalózok dolgát. Egy másik része meg valóban vírus.


A megítélés feladata pedig rád marad!


Vagy hiszel neki vagy nem. Ebben talán a egy virustotal.com -os elemzés is segíthet, hogy melyik kereső hogy ítéli meg a hack -el fájlt.


Ami a megoldást illeti: go to 1.

Vagy ha ehhez nincs kedved, törlöd a vírusíród, mert ilyenkor a letiltás ellenére se fogja engedni.

2014. jún. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!