Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ezt milyen programmal tudom...

Ezt milyen programmal tudom megcsinálni?

Figyelt kérdés

Adott a GTA San Andreas nevű játék, és nagyon szeretem a benne levő vonatokat. De engem zavar hogy csak egy fajta vagon van a Brown Streak és a Freight vonaton. És én szeretnék több fajta vagont betenni. De nem sima Replacerrel , és nem pl.: streakc.txd/.dff, streak.txd/dff-et Replacerni. Hanem saját nevű pl.: mytrain.txd/dff vonatot létrehozni és beteszem az IMG Tool program segítségével. És autómatikusan felcsatlakoztatja a Brown Streak nevű vonatra. Találtam ilyen TXD Workshop nevű programot. De azzal nem tudok csinálni .txd/.dff fájlt. Csak megnyitni egy .txd fájlt és azt szerkeszteni. De én már próbáltam a Google Sketchup 6 ingyenes változatával de azzal nem tudom menteni sem .dff fájlba sem .txd fájlba. ZModeler, és a 3dmax szerint nem támogatja a videókártyám a ZModelert, és a 3dmax-ot. De ez nem fontos hanem milyen programmal tudom megcsinálni a fent leírtakat?


A válaszokat

előre is

Köszönöm!


2014. jún. 24. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem értek ehhez a dologhoz, de szerintem csak meglévőt fogsz tudni kicserélni. Tehát ha egyféle van, akkor egyfélét tudsz betenni...

A programhoz nem hiszem, hogy olyan könnyen hozzá lehetne nyúlni, hogy pl. új vonatot rakj be...


Az autókat is csak cserélgetik, újat nem lehet berakni, ugye? Ha igen, visszavonom...

2014. jún. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valóban nem lehetséges. A játékban lévő objektumok adottak, egyedül a modellt lehet lecserélni, ennek feltétele hogy azonos nevű legyen az új modell mivel felülírod a játékban lévőt. Azaz csak cserél, nem kiegészít.
2014. jún. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És olyat hogy tudok csinálni hogy mind a kettő vágányon menjenek vonatok mert most csak az egyiken megy. Honnan lehet letölteni?
2014. jún. 24. 13:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Mivel ez nem egy vonatszimulátor, eléggé kevés hatással vagy a vonatokra. Ha nem ülsz benne akkor az előre megírt viselkedés alapján mennek körbe-körbe. Más vágány használatának sincs értelme, mert a vonal nagy része egy nyomtávon érhető el, az állomásokon van több vakvágány (de azokon nem tudsz semmit csinálni). Hogy minél egyszerűbb legyen, ebben a játékban a vonat lényegében egy nyomtávon egy kört tesz meg újra és újra. Még a hozzá kapcsolódó küldetés sem tud kihozni semmit belőle azon kívül hogy felgyorsítasz majd megállsz az állomásokon, és betartod a sebességhatárt.
2014. jún. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindegy, mert már találtam olyan modot hogy legyen más vasúti pálya. Pill.Kép.: [link]
2014. jún. 24. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!