Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mért van a win 8.1-be, hogy...

Mért van a win 8.1-be, hogy ha valamilyen játék működése leáll/ kifagy nem tudok belőle kilépni?

Figyelt kérdés
Win 8.1 64bit-es rendszerem van és ha játszok néha kifagy és akkor ugye a szokásosat kiírja hogy: xy működése leállt, vagy csak szimplán megfagy a kép, semmi hibaüzenettel, eddig oké hogy lefagy, nem az a gondom, hanem hogy nem tudom bezárni az alkalmazást, ugye ctrl+alt+del és kiválasztom a feladat kezelőt a tálcát látom és azt is hogy megnyitotta a feladat kezelőt, és a játék ikonját is látom a tálcán csak nem tudom sehogy se bezárni mert a fekete képernyő odaragad és valahogy előtérbe szorul, a kezdőképernyőt meg tudom nyitni de ott nem tudok semmit se kezdeni, a feladatkezelő sajnos csak ablakos módba megy, de viszont ott meg nem tudok semmit se megnyitni mert ugye csak a tálcát látom rajta az elhelyezett alkalmazásokkal, meg tudom őket nyitni de nem látom mert ez a feketeség előtérbe van, van erre valami trükk, általában kijelentkezek és vissza, vagy újraindítom, de az időigényes. Előre is köszi:)

2014. jún. 24. 20:40
 1/4 anonim válasza:

Nekem is ugyanez szokott lenni.. ugyanez.

Szerintem valami huh.. hogyishívják. mindegy úgy nem tudom, de szerintem a win8-nak valami hibája lehet.. valószínű. :/

2014. jún. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

na ja, lekaptam ahogy ép a gta 4 crashelt be: [link]

nah ha a fekete részre húzom az egeret eltűnik és a tálcán hiába kattintok ki bármit is, nem látom :S (a kezdőképernyőt megtom nyitni, de ott értelmetlen alkalmazásokon kívül nincs semmi amivel belehet zárni:/)

2014. jún. 25. 16:50
 3/4 anonim válasza:

Nekem a Sims3 szokta így csinálni :D

Csak nekem egy kisebb ablak jön ki, közben kiírja, hogy problémák javítása, aztán, pedig, hogy helyes működés miatt a Sims3 leáll. Aztán csak ott van.. ugyanez. eltűnik az egér, bezárni nem tudom. A kezdőképernyőt betölti, de ott meg nem tudok mit csinálni... Aztán Ctrl+Alt+Del, de az is kb 4-5 perc után jön be. Aztán ki kell kapcsolni és újraindítani..

Elég utálatos.

2014. jún. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
akkor nem velem van a gond
2014. jún. 29. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!