Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Call of Duty Ghosts vs Black...

Call of Duty Ghosts vs Black OPS 2?

Figyelt kérdés

Szeretnék PS3-ra venni egy COD-ot (Még egyik sincs meg , de PC-n játszottam a Black Ops 1. részéig az összessel)


Szerintetek melyik a jobb játék?



2014. jún. 24. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Nézz róluk videókat, semmiképpen ne a mi véleményünk alapján dönts. Amúgy a BO2 nekem jobban bejött.
2014. jún. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Na jah vidik segítenek jobban, nekem pl Ghost jött be jobban, főleg a vízalatti/space harcok miatt
2014. jún. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
en a black ops 1 kivetelevel az osszes cod-ot kiporgettem, mert imadom oket. a gerillaharcos bo1 nem jott be. a cod ghosts szerintem az ujdonsagokkal, amik benne vannak az nagyon utos(gyonyoru kep, jo a jatekmenet), voszomt a bo2 is nagyon jol sikerult!!! en szivem szerint azt mondanam neked, hogy: mindkettot erdemes vegig jatszani!!! tudom draga a jatek ps3-ra....en ezert dijazom jobban a pc-t.
2014. jún. 25. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát végülis úgy döntöttem hogy e két játék vásárlását majd eltolom a nyárra :)

A pénzből meg megvettem inkább a Last of Us-t és a FarCry 3-at.

2014. jún. 25. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!