Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Crysis 3. Bejön a beállítások...

Crysis 3. Bejön a beállítások stb kezdőképernyő, lemegy a videó, de amikor a játék betölt képernyő elsötétül és az egyik venti felpörög ezerrel. Semmit sem tudok csinálni. Reset. Miért?

Figyelt kérdés
2014. jún. 24. 22:21
 1/5 anonim válasza:
Lehet hogy gyenge hozzá a géped. Nem?
2014. jún. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem.Low-medium beállításokat használtam.I3-4330, 4GB-1600Mhz ram , GTX750 1GB
2014. jún. 25. 21:18
 3/5 lali.89 ***** válasza:
Na megoldódott a probléma? Én már nagyon rég szenvedek vele ,de semmi nekem is ezt csinálja :/
2014. aug. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Vettem még 4GB Ramot a gépbe és így már elindult.Pedig a beállításokat is levettem minre ezelőtt.Fura.8GB Rammal megy , 4-el meg nem.És még azt sem hiszem , hogy videókártya driver frissítés lett volna , ha csaknem nem vettem észre.
2014. aug. 18. 15:36
 5/5 lali.89 ***** válasza:
Hát nem tudom eddig ment simán 4gb rammal is, de ha beírom hogy map canyon betölti a pályát és simán megy :/ ez a furcsa..
2014. aug. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!