Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki megtudja mondani miért...

Valaki megtudja mondani miért zabál sok ramot a gépem?

Figyelt kérdés
Régi gépemen ugyan ez a windows ami most van fent (win7 ultimate 64bit) olyan 1GB ramot zabált akkor 4GB ramom volt, ha interneteztem akkor ment 2-2.3GB ram mióta új gépem van ugyan az a windows van felrakva és 1.5-1.8GB ram megy alapjáraton és ha nettezek akkor 4-4.5GB ram is megy.Minek raktam bele ennyit hogy valaminek legyen mit zabálnija? mitől lehet ez?

2014. jún. 25. 00:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ultimate helyett home premium jobb lenne. Vírus is simán lehet a háttérben.
2014. jún. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A Superfetch technológia hatását látod, a windows előre betölti a memóriába a leggyakrabban használt programjaidat, hogy futtatáskor gyorsabban induljanak. Ez neked jó, nem aggódnod kéne, hanem örülnöd neki. Ha valami program igényli a memóriát, akkor természetesen a rendszer felszabadítja neki.
2014. jún. 25. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

azért az autostar-t se felejtsük el

99% hogy az a "hibája" minden sz***t betölt induláskor aztán fut a háttérbe közbe meg nincs is szükség rá

2014. jún. 25. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nincs minden szar a hátérben, steam fut egérhez szoftver, nvidia szoftver,MS security,hang kártya szoftver, ennyi.
2014. jún. 25. 03:43
 5/12 A kérdező kommentje:
tessék meglehet nézni mi fut: [link]
2014. jún. 25. 03:45
 6/12 A kérdező kommentje:
Probléma a következő ha valaki nem érteni miért megy a gép alapjáratba mikor semmit se csinálok vele 2.60GB-n. Procival nincs gond szerintem jó darabig nem is lesz ami megterheli :)
2014. jún. 25. 03:47
 7/12 anonim ***** válasza:

A #2 jól írta, ez a Superfetch. A Windows mindig igyekszik kihasználni a rendelkezésreálló memóriát, azaz egy több memóriával rendelkező gépben a Superfetch több adatot tölt be előre. Ha ez valamiért zavar és nem baj, hogy lassabb lesz a géped, akkor kapcsold ki:


HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Session Manager\Memory Management\PrefetchParameters-ben az enableprefetcher és a enablesuperfetch értékét kell 0-ra állítani.

2014. jún. 25. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Rendben köszi a választ nem tudtam hogy ilyent is tudd a windows :) még nem hallottam róla.
2014. jún. 25. 13:25
 9/12 A kérdező kommentje:
Megcsináltam úgy ahogy levolt irva semmi se történt 3-mason volt 0 írtam be és ugyan úgy megy a ram annyit amennyin ment resetet is nyomtam.
2014. jún. 25. 13:37
 10/12 anonim ***** válasza:
Sajnálom, ez nem sikerült. A linkelt képeden látok egy Bloody3.exe-t. Az mi?
2014. jún. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!