Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Meg lehet akadályozni, hogy...

Meg lehet akadályozni, hogy amikor Skype-on hívnak, akkor ne dobjon ki a játékból, amivel éppen játszok?

Figyelt kérdés
Gondolom sokaknak volt ilyesmivel problémája, hogy épp jól ment neki a játék, amikor egy mit sem sejtő haverja felhívja Skype-on és ledobja a játékból, rosszabb esetben le is fagy a gép. Milyen intézkedéseket lehet tenni ez ellen? Ha mondjuk beállítom, hogy a Skype alapból fogadja a hívást, akkor benne hagy a játékban?

2014. jún. 25. 15:06
 1/3 anonim válasza:
Hát én elfoglaltba szoktam tenni, akkor nem dob le.
2014. jún. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Elég későre, de van egy megoldás ami talán rossz picit.

Egyszerűen, csak bekapcsolod az automatikus hívásfogadást és probléma megoldva.

Habár lehet rossz, mert nem tudod, hogy ki hív és talán nem akarnád felvenni, de ha ez nem zavar akkor probléma nincs többé.

Sokáig Ts-t használtam és fogok is de ha valakinek csak skype-ja van akkor mostmár játék közben ha hív/újrahív sincs gond, sőt még jó is mert ha újrahív nem kell még 1x felvennem.

Nem hallod ha hívnak tehát ha fent vagy és valaki hív egyből felveszi, tehát még az is lehet, hogy kihallgatnak, ezért ajánlom, hogyha van dedikált mute gombot akkor told el :D

2015. jan. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ja és pont kifelejtettem:


Fent eszközök--beállítások--hívások--hívásbeállítások--részletes beállítás és ott van.

A vezérlőgombok megjelenítését is kikapcsohlatod, auto hívás nélkül megoldja ez is a gondot, de pl. nálam minecraft-ban nem, mivel a kurzor irányíthatatlan lesz de nem dob le.

Ezért nekem minecraft-ra az automata hívásfogadás jó.

Szóval először próbáld ki a a vezérlőst !

2015. jan. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!