Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Bitcrytel fertőzött a gépem....

Fester82 kérdése:

Bitcrytel fertőzött a gépem. Szoftvert tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Van egy bitcryptel fertőzött gépem. Az összes fotónak annyi. Van valamiféle jó dekódoló programot hozzá? A Pandát próbáltam, nem jött be. A gépen a fertőzéskor XP volt ami már azóta újra lett telepítve.1db képet találtam amiből a fertőzött és az eredeti is megvan. Vissza lehet fejteni a kódot, hogy az összes kép meglegyen?

#Bitcrypt #szoftvert keresek
2014. jún. 25. 16:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez segít?

[link]


Ilyenkor nem győzöm hangsúlyozni a biztonsági mentés fontosságát.

2014. jún. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos ez sem jött, be. Nem az Én gépemről van szó, az egyik munkatársamé, csak Ő annyira ért hozzá hogy levélolvasás, meg videónézés. Ezért elvitte pár érdekes alakhoz akik már formázták a "c" meghajtót és a képek kiterjesztését visszaállították .jpg-be. Az a bökkenő, hogy az eredeti kép amit találtam az 6 byte-al nagyobb. Tehát vagy egy fertőzött és egy eredeti képem amiből szeretném megtalálni a különbséget. A Panda Ransomware Decrypt Tool próbáltam, de nem talált semmit. A kérdés a következő lenne: Van olyan szoftver amivel ki lehet olvasni, hogy mit változtatott a képen a vírus? Gondolom ha egynél meglesz, akkor a többinél is ugyanazt a kódot lehet használni?
2014. júl. 8. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!