Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudtok olyan programot,...

Tudtok olyan programot, amivel egy 2D-s videot átlehet alakítani 3D-ssé? :O

Figyelt kérdés

Szeretnék meglévő filmet átalakítani 3D-ssé, de nem találtam HASZNÁLHATÓ progtramot, amit találtam az miután befejezte az átalakítást, nem volt 3D-s :/

Ti tudtok olyat ami normálisan működik?



2014. jún. 25. 20:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Mert mondjuk a 2D-t nehezen viszel át 3D-be?

És akkor a mélységi adatok hol vannak?

2014. jún. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát az van, hogy videót még sose szerkeztettem, szal fogalmam sincsen :D nem értek én ehez, még csak most próbáltam meg először, szal a szintem a 0 D:
2014. jún. 25. 23:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom,hogy milyen 3d-t akarsz,de ha neked olyan jo,ami piros es kek szinnel mukodik,akkor menj fel a freedvdvideosoft oldalara ott a programokra,es tudni fogod,hogy melyiket keresed. :)
2014. jún. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát az van, hogy aminap hugommal (10 éves) voltunk a moziban, és ott adtak szemüveget (realD3D van ráírva az oldalára) és mondta hogy ő otthon is 3D-ben akarja megnézni a filmeket, többek közt meséket :D

a szemüveg nem kék piros, ink olyan, mintha kicsit sötétebb lencse lenne benne. Na a lényeg, hogy egy "Free 3D Video Maker" nevű programot szedtem le, amit írtál, arrol a weboldalról. Na most mikor betölteném a videót azt írja, hogy "Unsorroted file format" ez ugyebár azt jelenti hogy nem megfelelő a fájl formátuma, de az a bibi, hogy csak .avi-t enged betölteni, semmi mást...

szóval, ötletem sincsen :/

2014. jún. 25. 23:59
 5/6 anonim válasza:

szia

1.- Kell egy 3D-TV.

2.- hozzávaló 3D-szemüveg

3.- USB-bemenet a TV-n.

4.- program, mely átkonvertálja a filmeket 3D-be

5.- vagy 3D-s filmet kellene letöltened u-torrenttel

6.- ha ez mind megvan, dőlj hátra és élvezd a látványt

jómagam a végén tartok.

ha kell még segítség, értesíts, és segítek.

szia

2014. jún. 26. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 JaniFantasy válasza:

Szia nem írtad le hogy mi a célod ezzel az egésszel. ha pl csak otthon a monitorodon egy szimpla 3D-s papírszemüveggel akarod megmézniakkor elég hozzá egy kilencvenes évek elejéből való Ligtwave vagy Imagine két egymástól kb 3.5 fokkal elforgattot Planra feszitett videkókkal. de ha pl. 3D-s mozifilmet akarsz csinálni akkor már a legújabb és legdrágább LightWave kell és 3ds kamerával újraforgatni az egész 3D-be átültetni kívánt jeleneteket. De ez elég drága. Arról nem is beszélve hogy egy Chaplin vagy Bruce Lee filmet ha akarnál se tudnál így újra forgatni. Nem véletlen hogy a mai Kb. 2 órás 3D-s mozifilmekben is csak kb. 1-2 perc az igazi 3D-s jelenet. Remélem tudtam segíteni

Üdv. Ujani.

2018. jan. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!