Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Left 4 dead telepítése/törlé...

A Left 4 dead telepítése/törlése után betűtípus problmémám adódott, hogy tudom javítani? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Telepítés után minden, alapértelmezetten vékony betű programokban, böngészőben vastag lett, az eleve vastagok pedig dőltek. Csináltam egy rendszer visszaállítást, jó lett. Ezek után, mikor töröltem a Left 4 deadet, törlés közben kiírta, hogy az Arial.ttf betűtípus használatban van, folytatom-e a törlést. Hirtelen az igenre nyomtam, és azóta megint ugyanez a probléma áll fent. Rendszervisszaállítást nem szeretnék megint, mert sok új, fontos dolog van a gépemen. Köszönöm a válaszokat! Az Arial betűtípust próbáltam telepíteni, de semmi sem változott! DLL files fixert is használtam, annak segítségével pár új DLL fájl felkerült, de nem változott azzal se semmi.

2014. jún. 26. 08:52
 1/1 anonim válasza:
ha van pedriveod akkor a jó cuccokat ami miatt nem szeretnél redszervisszaállítást rakd rá állísd vissza a rendzsert töröld de az arial.ttf-et ne.És átrakod a pendriveról a cuccokat.
2014. dec. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!