Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mire jó a GhostMail? Illetve...

Mire jó a GhostMail? Illetve milyen levelező mail alkalmazásokat ajánlotok Win7-re?

Figyelt kérdés

Néztem különféle levelezőrendszereket, ami csak 1 kattintás és behozza a leveleim. Tehát nem kell külön a böngészőmből belépni hanem internetkapcsolaton keresztül tudja a program olvasni őket.


Pl.: Outlook, esetleg Ghostmail


Ti milyeneket ajánlanátok, illetve használtok ha egyáltalán használtok és milyen tapasztalataitok vannak?

Minden ötlet érdekel!



2014. jún. 26. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Thunderbird-öt használok a céges és a magán levelezésemre is. Nyílt forrású, ingyenes, ingyenes kiegészítőkkel, stb. Ezt is a Mozilla készíti, mint a Firefoxot.
2014. jún. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ezt telepíteni tudom mint akármelyik windows appot?
2014. jún. 26. 18:36
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is évek óta a Thunderbird-öt használom. Nagyon jó. Igen. Letöltöd, telepíted.

[link]

2014. jún. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!