Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan importálhatnék a movie...

Hogyan importálhatnék a movie makerbe, vagy a sony vegasba olyan videót, amit telefonnal csináltam?

Figyelt kérdés

Van egy Android telefonom, és ezzel csináltam videókat. Ezeket movie makerbe (vagy sony vegasba) szeretném importálni, de sajnos nem lehetséges. Talán át kéne komvertálnom a videót? És ha igen akkor hogy?

Előre köszönöm a választ!



2014. jún. 27. 20:21
 1/5 Lajos54 ***** válasza:

Mivel a videoszerkesztő programok csak bizonyos fájltípusokat kezelnek (programja válogatja, hogy milyeneket), az eltérő formátumban lévő felvételt át kell konvertálni. Erre több program is van, talán a legkönnyebben és legsokrétűbben használható a Format Factory (ingyenes, tud magyarul).

Mindenképpen célszerű olyan formátumot kiválasztani, aminek a minősége nem rosszabb, mint az eredeti, sőt nem árt figyelembe venni, hogy a megvágott anyag majd mire lesz használva, milyen formátumban kell. Ezt érdemes kiválasztani (persze, ha ezt kezeli a vágóprogram), hogy ne kelljen mégegyszer konvertálni.

2014. jún. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Wmv-be konvertáld, azt szereti a WMM. FormatFactory.
2014. jún. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocs, nem olvastam végig az előttem írtakat...nem akartam ismételni.
2014. jún. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2014. jún. 28. 09:36
 5/5 A kérdező kommentje:
Srácok a konvertálás után miért késik a hang?
2014. jún. 28. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!