Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows7 Home Premium? Többi...

Windows7 Home Premium? Többi lent!

Figyelt kérdés
Amikor megvettem a laptopot, gyárilag előretelepített MAGYAR NYELVŰ windows 7 home premium volt rajta. Most pedig 2 év után leterhelődött a rendszer és lassú lett, ezért gyári állapotra visszaállítottam. Most meg angol nyelvű lett. Hogy tudnám visszaállítani magyarra? Ez egy HP laptop. Azt olvastam hogy sajnos a windows updateval nem lehet letölteni a magyar nyelvet, mert az csak a ultimatera meg még1 verzióra jó :S Van még1 mód a vistalizatorral átállítani, de akkor meg elveszhet a licensz és nem lesz már akkor "tiszta" windowsom?

2014. jún. 29. 11:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Az eredetiségről annyit hogy szerinted hogy magyarosították annak idején ha mint írod az updateval nem lehet?Ugyanúgy letöltötték a nyelvi pakkot(mint írtad ott a vistalizator oldal)és telepítették.Tehát ugyanannyira lesz eredeti a Windowsod mint eddig volt.Valamint a nyelv megváltoztatása piszkosul nem piszkítja be a Windowst.
2014. jún. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!