Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mennyibe kerül a Counter-Strik...

Mennyibe kerül a Counter-Strike:Global Offensive a Media Marktban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ahogy fönt is írtam arra lennék kíváncsi,hogy mennyibe kerül a fönt említett a játék a média marktban?

Azért nem tudom én megnézni mert a legközelebbi Media Markt az 25-30kmre van tőlem.

Válaszokat előre is köszönöm!


2014. jún. 29. 15:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem egyszerübb steamen megvenni?
2014. jún. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem igazán mert ha elfelejtem a jelszót(volt rá példa és oda veszett az accom),esetleg feltörik akkor nem tudom bizonyítani mert nem kapok CD kulcsot,hogy az az account biztosan az enyém-e.
2014. jún. 29. 15:11
 3/9 anonim ***** válasza:
Steam-en mennek a nagy nyári akciók, 8 óránként más és más. Ott most per pillanat a CS:GO 33% akcióval 7,36€. Később lehet akár 4.99€ is.
2014. jún. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az email címedre kapsz belépési kódot, ha elfelejted a jelszót. Azt is figyelik, hogy melyik gépről lépsz be. Azonosításnál olyan játék kulcsát kérik, amit megvettél és kulccsal aktiváltál (nem kell minden játékhoz külön).
2014. jún. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igazából a mostani -33%-osnál nem sokkal térnek el a bolti árak(pár száz forint).Szóval ha úgy vesszük jobban megéri mert kézzel fogható CD kulcsod nem csak olyan ami virtuális és azzal bármikor tudod igazolni egy fényképpel,hogy az a tiéd.
2014. jún. 29. 15:16
 6/9 A kérdező kommentje:
Tisztába vagyok a STEAM használatával már lassan 8 éve steam felhasználó vagyok.
2014. jún. 29. 15:17
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért törnék fel az accountod? Kiteszed a jelszavadat valahova, vagy mi? Legalább 8-16 karakteres jelszót nem valószínű, hogy egyhamar feltörnének.

Azért éri meg steamen venni, mert vannak akciók, amikor az egész CS pakkot megtudod venni 2000Ft-ból.

2014. jún. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha érdekel, hogy mennyi a Media Markt-ban hívd fel őket, az a legegyszerűbb. Meg akkor rögtön meg is tudod kérdezni, hogy van-e éppen az adott üzletben.


Amúgy valóban a Steam-en jóval olcsóbb szokott lenni a dolog. Várható lesz megint biztos nagyobb akció is, mint a mostani.


Azt meg, hogy hogyan tudták "feltörni" az accod nem igazán tudom. Én is több, mint 8 éve vagyok tag, de SOHA nem volt ilyen gond. Egy normális jelszó és kész.

2014. jún. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is a Half Life 2 megjelenése óta Steam felhasználó vagyok és van is kb 60 játékom rajta, aminek az egyharmada kulccsal lett aktiválva azaz ezekkel tudom igazolni a fiókom...az már mindegy, hogy a többi online vásárolt, nem kell minden játékot külön igazolni.

Amúgy a media markt oldalán van egy csomó játék, de nincs köztük a CS:GO. Talán esetleg telefonálj oda...

2014. jún. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!