Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » XP SP3-ra lehet telepíteni...

XP SP3-ra lehet telepíteni SP3-at?

Figyelt kérdés

Hiányzik egy file, amit az SP3 tartalmaz, de XP telepítésénél nem ment fel CD-ről.

Ha Microsoft oldaláról letöltöm az SP3-at, és telepítem az .exe filet, nem fogja leállítani, mondván, már fent van az SP3?



2014. jún. 30. 16:23
 1/10 anonim ***** válasza:

Melyik file hiányzik?


És szerintem nem fog menni pont amiatt, amit te is írtál.

Az MS oldalán még amúgy fent van? (Mert ugye megszűnt a hivatalos támogatása, és nem lepődnék meg, ha az ilyenket törölnék...)

2014. jún. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

A termmgr.dll file hiányzik.


Igen, fent van még. :)

2014. jún. 30. 16:57
 3/10 anonim ***** válasza:
első válaszolónak üzenem,hogy még jó pár évig biztosan fent lesznek az XP frissítései,még korábbi windowsokhoz is sok sok évig elérhetőek voltak illetve állítólag még azok is némelynek,ezt nem tudom,mert nem járok ott,de a lényeg még sokáig elérhetőek lesznek az oldalon :)
2014. jún. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2014. jún. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Erről a linkről nem kaptam egyértelmű választ, hogy akkor honnan tudom feltenni.
2014. jún. 30. 18:09
 6/10 anonim ***** válasza:

Csak olvasni kellett volna: "A file másolható bármely XP SP3 telepítésről, illetve a letölthető SP3 csomagból is kibontható."

De, hogy ne legyen bonyolult az életed, feltöltöttem neked ide:

http:

//

osztott.

com/

HGrG/

Kénytelen voltam ezt a megoldást választani, mert azt üzente, hogy a link sértheti harmadik fél szerzői jogait.

2014. jún. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) És ez magyarból van kiszedve? Mert az előző oldalon írták, hogy más oldalról ne szedjem le, mert lehet nyelvi és rendszerbeli eltérés.
2014. júl. 1. 12:52
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez egy anno a Microsoft oldaláról letöltött SP3-ból van kiszedve. Évekig ez futott a számítógépemen.
2014. júl. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2014. júl. 1. 15:10
 10/10 csacsi2 ***** válasza:

...másold be a c:\WINDOWS\system32\ könyvtáraba

Futtatásba írd: cmd

Parancssorba: regsvr32 termmgr.dll

ENTER

(működik úgy is ha a futtatásba írod)

2014. júl. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!