Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hol lehet letölteni a The...

Hol lehet letölteni a The sims 3-hoz tartozó World Adventure -t?

Figyelt kérdés
Ja és még annyi, ha ezt letölteném és működne, akkor a The sims 3 alapjátékkal tudom egybe játszani??? Mármint úgy értem, hogy nem kell ezt külön játszanom, hanem az alapjátékban benne van.
2010. jan. 5. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha tudod mi az a torrent:

*****


Ha nem vedd meg!



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. jan. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Azért annyira nem vagyok gyagyás, hogy ne tudnámm!! :)) ;))

Kérlek most erre próbáljatok váéaszolni, kérlek!::


Ha ezt letölteném és működne, akkor a The sims 3 alapjátékkal tudom egybe játszani??? Mármint úgy értem, hogy nem kell ezt külön játszanom, hanem az alapjátékban benne van.

2010. jan. 8. 19:09
 3/3 A kérdező kommentje:

Kedves 1. válaszoló!


Én letöltöttem azt a linket, amit ajánllottál és torrenten is letöltöttem.

De amikor ott a winrarba rámegyek a mappájába és ott rámegyek az egyik exe.-re, akkor ügye várnom kell....

Amikor ott van az a The sims 3-as telepítőablak, akkor ott arra megyek, hogy tovább, de baj történik.

Az, hogy utána egy felugró ablakba azt kérdezi, hogy frissítse a gépet? Én erre ok. De valami hiba történik, mert felugrik egy ablak. Amin ezt írja ki: " Nem sikerult a The sims 3-at frissítni. Hiba történt!"

Vagy valami lyesmit írhatott ki.

Help me

2010. febr. 7. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!