Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Minecraft. Hol van a sivatag?

Geri2000 kérdése:

Minecraft. Hol van a sivatag?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Csinálnok egy adventure mapot creatívba és most éppen olyan feladatot akarok ami sivatagba játszódik, de sehol nem találok sivatagot. Lehet ogy ez azzal függ össze hogy véletlenül nagy biomokba csináltam a mapot. Lehet hogy ez a gond? Vannak esetleg teleportálási kordinátátok vagy valami?

2014. jún. 30. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:

A minecraft random general vilagokat,olyan nincs hogy ugyanolyat general,szoval a koordinata adas kiesett.

Valoszinu az a baj amit irtal,nagy biomeok = sokaig egy biome van,es rengeteget kell utaznod,hogy talalj.

Javaslat: generald ujra a vilagot,de alapmeretezett vilag generalassal

2014. jún. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A minecraft képes kétszer ugyanazt a világot legenerálni seed-ek segítségével de így nagy az esélye hogy nem fogsz találni.
2014. júl. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
keress rá a googlen minecraft sivatag seed és generáld le alaptermezett módban és sivatagban leszel és épísd ott meg újra vagy ha már nagyon sokat építettél építsd meg saját sivatagodat!!!!
2014. júl. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
elfelejtettem írni a kolbászgenerátor nevű seed ben van egy folyó a spawntól közel 100%esélllyel na annek egyik oldalt sivatag a másik pedi akác terület!
2014. júl. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ha újra alkotó a világot akkor is meg lesznek azok a dolgok amiket építettem? Mert szerintem nem
2014. júl. 1. 20:14
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem nem lesznek.

A seed-ekkel csak azt lehet újragenerálni ami természetesen volt legenerálva elsőre.

2014. júl. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!