Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Rendszer fájlokat töröltem a...

Rendszer fájlokat töröltem a Windows mappabol aztán órákig használtam meg a gépet, de ma miután bekapcsoltam semmit nem mutat a képernyő, mi történt?

Figyelt kérdés

2014. júl. 1. 10:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Indítófájlokat töröltél. Miért kell nyúlkálni a rendszerfájlok között? Kitörölni meg főleg... Telepítsd újra.
2014. júl. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszi, most mar világos, mardosott a tehetetlenség érzés. Ha ujra telepitem nem vesznek el a régi fájlok pl képek?
2014. júl. 1. 10:39
 3/16 anonim ***** válasza:
De. Érdemes lenne belépni a Hiren's Boot-tal(mini winXP), és lementeni a dolgokat.
2014. júl. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nem.

De ez esetben ne formázd meg a winyot ! valószínűleg néhány telepitetett programot újra kell rakni ,amelyiket meg nem kell annak meg új indító ikont csinálsz a program files mappából (kat az exe re jobb egérgomb küldés asztal mint parancsikon )

2014. júl. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Hirens bottal ezek szerint be tudok majd lepni windowsba hogy mentsen a dokumentumokat? Mert ugye az alap problémám, hogy nincs windowsom, semmit nem mutat a képernyő s amíg nem tudom biztosan hogy megmaradnak a régi fájlok nem telepitem ujra
2014. júl. 1. 10:56
 6/16 A kérdező kommentje:
Anzsi777 köszi, nem is tudom hogy kene ujra formálni es asszem pár program ikon vissza rakasa nem lesz probléma
2014. júl. 1. 10:59
 7/16 anonim ***** válasza:
igen betudsz lépni és ki is tudod menteni és meg is maradnak a fájlok ha nem formátod a winyot
2014. júl. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Oké, ez valami lemez amit beteszek es utána megint belephetek a felhasználó fiókomba? Venni kell valahol vagy googlerol leszedte ti nekem ismerős?
2014. júl. 1. 11:02
 9/16 anonim ***** válasza:
Anizs, a C meghajtót mindenképpen törölni kell, és ha ott vannak a fontos fájlok, akkor azok eltűnnek.
2014. júl. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

# 9/9


Ha nem tudja kimenteni a dolgait akkor minek törölni ?! ha meg kitudja menteni akkor meg érdemes particionálni NEM

2014. júl. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!