Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Jó videószerkesztő program,...

Jó videószerkesztő program, mellyel lehet stáblistát készíteni?

Figyelt kérdés
Egy olyan videószerkesztő programot szeretnék, amivel lehet stáblistát készíteni? ilyen program van? a a Windows Movie Maker sajnos a gépemen nem indul el. :(

2014. júl. 1. 11:48
 1/5 tabaki ***** válasza:
Mi az, hogy nem indul el? Ha gyenge hozzá a géped, más se nagyon fog rajta menni. Egyébként nem tudom, hogy azzal meg tudod-e csinálni. Én erre is a Blendert venném elő, de hát az jóval komolyabb teher a gépnek.
2014. júl. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
elindult, elsőként aztán meg második használatnál hibát ír ki, és leáll, a gépem meg nem hinném hogy gyenge lenne.
2014. júl. 1. 13:31
 3/5 A kérdező kommentje:
én még régen vásároltam meg a Cyberlink Powerdirector 7 es verzióját, nagyon jól elfut a gépem, de nem lehet vele stáblistát készíteni.
2014. júl. 1. 13:32
 4/5 tabaki ***** válasza:

Sajnos, ahhoz nem értek, emlékeim szerint Kispofa75 használ Powerdirectort, valamelyik oldalon biztosan megtalálod, hátha tud segíteni, ha mégis lehet.

Blenderrel itt egy próba:

https://www.youtube.com/watch?v=BtITanE7MsY&feature=youtu.be

De igazán bátran nem merem ajánlgatni, a program egy részét mindenképp meg kell tanulni hozzá, és a 3D egészen más világ, mint a videószerkesztés. Ha csak vágásról lenne szó, akkor sokkal egyszerűbb volna, de itt más is kéne. Egy távolabbról hasonló dologról itt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__5..

2014. júl. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sony Vegas Pro

Ahogy ebben lehet stáblistát készíteni, annál egyszerűbbet nehéz találni.

2014. júl. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!