Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Német a munkahelyi gépem és...

Német a munkahelyi gépem és nem tudom magyarosítani de mért?

Figyelt kérdés
Tegnap kezdtem az új munkahelyemen de német cég leányvállalataként németül van a windows. Kiguberáltam a nyelvi beállításokat, minden magyarra volt állítva de mégis német az egész. Leszedtem egy nyelvi csomagot is, de nem tudom hogy állítsam magyarra. Segítsetek, köszi!
2014. júl. 1. 15:00
 1/7 Tengor ***** válasza:
Milyen oprendszer? A Windows 7-nek csak az Ultimate kiadásában lehetséges nyelvet cserélni "legálisan". Buherálással biztosan a többi kiadáson is megoldható, de nem biztos, hogy céges gépen célszerű ilyesmit csinálni.
2014. júl. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tengor téved.


Enterprise verzióban is lehet nyelvet cserélni, és mivel céges gépről van szó, nem kizárt, hogy az van rajta.


Ha igen, akkor start -> Windows Update (ha esetleg átnevezték németül, akkor sajnos nem tudom, hogy hívják) -> keress frissítéseket -> az opcionális frissítések között ott kell lenni a magyar nyelvcsomagnak -> rakd fel.


Starter/Home/Pro verziók esetén a külön letöltött nyelvcsomagot a Vistalizator nevű programmal tudod beintegrálni. (A név ne tévesszen meg.) Tényleg buherálás, erősen nem ajánlott, ettől függetlenül tökéletesen működik, ugyanazt csinálja, amit a Windows Update az Ultimate és Enterprise verziókkal.

2014. júl. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezzel egy gond van: általában céges gépen nem adnak rendszergazdai jogokat egy felhasználónak, így bármilyen rendszerbeállítást megváltoztatni, programot telepíteni, stb. nem valószínűleg nem fogsz tudni.

Ha kell valami, akkor a munkahelyi rendszergazdádnak szólj, ő tud majd segíteni, nem érdemes magánakciókba kezdeni.

2014. júl. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
én vagyok a rendszergazda. illetve tanonc :) van jogosultságom :) csak német tudásom nincs
2014. júl. 2. 19:48
 5/7 Tengor ***** válasza:
Hm... első lecke: google használat, ha úgy is rendszergazda leszel.
2014. júl. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ha találtam volna bármi használhatót nem kérdezném! egyébként, kezdek megtanulni németül XD
2014. júl. 3. 08:29
 7/7 Tengor ***** válasza:
Akkor az a lecke még nincs kész...
2014. júl. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!