Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A 37gb bél hogy lett 19gb?

A 37gb bél hogy lett 19gb?

Figyelt kérdés

na szoval nekem csak egy meghajtom van a helyi lemez c:.

levannak töltve programok a legnagyob 287,50 mb a crhome.

és nemtudom hogy de lett 19gb .eltelt 2honap és tegnap este bekapcsoltam a laptopot és márcsak 17 gb probákoztam advanced system careval,cclenar de egyszerüen csak 17gb.

ezt hogy csináltam és mit valaki segitene?



2014. júl. 1. 15:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Múltkor raktam fel a 8.1-est. 15 giga tárterület a minimum a Microsoft szerint, ezért én egy 20 gigás partíciót csináltam. 2 hét múlva már csak párszáz mega szabad hely volt, folyamatosan arra panaszkodott, hogy kevés a hely. Bármit csináltam, 1 giga szabad hely fölé nem tudtam menni.

Ez van, a Windows szereti zabálni a helyet. Frissítések, visszaállítási pontok, stb., stb. Többet kell a rendszernek hagyni, ha Windows használsz.

2014. júl. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
de amugy nekem 2ghz és processzorom van ma is bekapcsoltam 19gb. windows professioanal van. most éppen egy meghajtora gyüjtök ami legalább 80gb
2014. júl. 2. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!