Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » DirectX telepítés error miért...

DirectX telepítés error miért (SÜRGŐS)?

Figyelt kérdés

Sziasztok ma újra raktam a gépemet win 7 ultimate (x64)-re

felraktam a drivereket az összeset majd neki álltam a játékoknak watch dogssal kezdtem felraktam mikor inditotam kiirta hogy hiányzik a d3dcompiler_43.dll fájl gondoltam ez biztos directX elkezdtem felrakni a directx 9,10, 11 et és egyiket se tudtam felrakni mindegyiknél ez a hiba volt : an internal error has occurred. Please refer to the Dxerror.log and directx.log file to determine the problem probáltam minden ilyen web installer akkor is ez volt mi lehet a baj az elöző op rendszerem win 8.1 (x64) azon ment a watch dogs is normálisan a gépem adatai : (laptop)Asus x550l = i5-4200u , 8 gb ram , nvidia geforce 740m lécci help nagyon kéne :(



2014. júl. 1. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha ez nem működik, akkor nincs ötletem.

[link]

2014. júl. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
oké megprobálom :) de néztem az asus oldalát és ők is a win 8 at ajánlják de én nem szeretem (ez mellékes)
2014. júl. 1. 16:13
 3/4 CspCsj ***** válasza:

Friss telepítés, de mikori a telepítő?

Ha még SP1 előtti, akkor a Windows Update-tel tedd fel (vagy várd meg míg felteszi, ha Automatikusra állítottad) a rendszerfrissítéseket.

2014. júl. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
a telepítő lemez win ultimate sp1 (x64) es csak és bekapcsoltam a windows updatet és felraktam 119 frisitést akkor se ment ugyan ugy hiányzott a fájl de megprobáltam akkor is ezt a manuális directx telepítőt ugyan ezt irja ki és nem értem
2014. júl. 1. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!