Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom megcsinálni...

Hogyan tudom megcsinálni Gimppel vagy bármelyik . Png-kezelő programmal, hogy a . Png-t rátehessem egy másik képre anélkül, hogy látszódna a fehér háttere?

Figyelt kérdés

2014. júl. 1. 16:11
 1/7 Peti1001 ***** válasza:
41%
Painttal is meg lehet csinálni csak nagyon aprólékos munka mert körbe kell vágni a képet. Milyen képről van szó? (bicikli, monitor...)
2014. júl. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De meg lehet csinálni másik programmal, például Gimppel, aminél nem kell aprólékos munka, hanem egyetlen beállítás van, de nem tudom, mi az...
2014. júl. 1. 16:30
 3/7 Peti1001 ***** válasza:
0%
szerintem olyan nincs
2014. júl. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Színtartomány kijelöléssel vagy varázspálcával azonos színű területet tudsz egyszerre kijelölni.
2014. júl. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, utóbbi válasznak hála, sikerült megoldanom a problémát. Viszont lenne egy másik kérdésem: a .png képet szeretném áthelyezni, mivel a Gimp program automatikusan a másik kép közepére teszi. Hogyan helyezzem át?
2014. júl. 1. 22:32
 6/7 tabaki ***** válasza:
Jaj, ne hülyéskedj már... beillesztéskor megfogod, és oda teszed, ahova akarod. De ha biztosra akarsz menni, amíg a beillesztendő rész Lebegő kijelölés formában van, megnyomod a Rétegek ablak bal alsó sarkában lévő Új réteg gombot, ekkor azt rakja be új rétegként, azt meg a mozgatóeszközzel utólag is rakhatod ide-oda.
2014. júl. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sikerült!
2014. júl. 14. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!