Spambot?

Figyelt kérdés
Létezik valamilyen ingyenes spambot program?

2014. júl. 1. 16:49
 1/5 A kérdező kommentje:
Ide írok, mert ez szar "magyarázatnak" vélte a kérdés többi részét. Szóval olyan program érdekelne, amiben meg adok egy email címet és hozzá esetleg egy szöveget, majd arra bizonyos időközönként küldi a tartalmat. Létezik ilyesmi?
2014. júl. 1. 16:51
 2/5 anonim ***** válasza:

A spambot az nem program, hanem egy vírusfertőzött számítógépekből álló hálózat egyik gépe.


Írj egy vírust, terjeszd el, legyen egy csini zombigépekből álló botnet hálózatod, és már küldheted is az ajándékokat. Persze csak óvatosan, mert bűncselekmény, és ha lebuksz, akkor lecsuknak.

2014. júl. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Te vagy a béna, és igen, létezik ilyen.
2014. júl. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nyilván azért tettem fel a kérdést, mert nem tudtam, hogy létezik ilyen, és igen ezért nem tudtam a "pontos" nevét... Na bumm.
2014. júl. 1. 16:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze szerintem egyszerűbb ha megírod. Pár sor az egész.
2014. júl. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!