Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Harry Potter és a Félvér...

Harry Potter és a Félvér Herceg menne a gépemen?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi hogy menne e a gépemen ez a játék.

Win7 Professional 32-bit CPU:Intel Pentium E5300 @ 2.60GHz RAM:2, 00GB Szimpla-csatorna DDR2 @ 403MHz

VGA: Pixel Shadre 2.0 Verthex Shadre 2.0

Videókártya: Intel(R) G33/G31 Express Chipset Family

Nem VAGYOK SZAKÉRTŐ NEM TUDOM MELYIK VIDIKÁRTYA JOBB MELYIK NEM SZAL NE KÜLDJETEK GÉPIGÉNY.HU-S LINKEKET pls

SZóval szerintetek menne a gépemen?



#Harry #és a Félvér Herceg menne a gépemen?
2014. júl. 2. 10:03
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


<- Én inkább itt nézném a gépigényt


És e szerint szerintem menne, persze nem ultra-high-hiper-szuperen, de menne...

2014. júl. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod nem is kell mert én szégyen de még a Márióval is el tudok játszani a régi fajtával.

Viszont amit küldtél nekem az azzal már próbáltam de nem sikerül nem megy tovább az I run it-nél.

Jobb lenne vagyis meg nyugtatott volna ha válaszodban azt látom hogy Biztosan menne, de reménykedjünk.

2014. júl. 2. 10:18
 3/5 A kérdező kommentje:
Illetve a második része is a halál ereklyéi is menne?
2014. júl. 2. 10:30
 4/5 anonim ***** válasza:

Én csak a gépigény megtekintésére használom azt az oldalt. Nem ellenőrzésre, vagy nem tudom minek nevezzem. (View Requirements-et kell választani asszem)


Egyébként egyetértek veled a grafikával kapcsolatban, én sem a látványm iatt játszom elsősorban...

2014. júl. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A Halál ereklyéinek már egy picit nagyobb a gépigénye...


Ha viszonylag normálisan fut a Félvér herceg, akkor esetleg próbáld ki a Halál ereklyéit...

2014. júl. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!