Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem lehet telepíteni a...

Miért nem lehet telepíteni a Sims 3-at?

Figyelt kérdés

A játék eredeti. bejelentkezek az Origin kliensbe , ráviszem a kurzort a játékra és ott az van hogy telepítés. (Letöltésnek kéne lennie.) Töröltem az összes telepítőfájlt, de még mindig telepítés van ott.

újratelepítettem az origint de még mindig telepítés van ott.

Mit csináljak?


2014. júl. 2. 11:13
 1/4 anonim válasza:
telepítsd.
2014. júl. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Menj be a beállításokba, nézd meg, hová menti a telepítőket, majd navigálj el abba a mappába, és manuálisan takarítsd ki.


Utána menj be a játéktelepítési mappába is, onnan is takaríts ki mindent, ami Sims 3 manuálisan.


Ezután jónak kell lennie. Ha mégsem, ott az EA Live Chat, pont azért létezik, hogy segítséget tudj kérni.

2014. júl. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Megcsináltam. Kiürítettem mindent. De még mindig nem jó.

az és live chatbr nem tudok belépni, mert a fiamnak gyerekprofilja van. Ezért csak a kliensben tudok belépni.

:| -_-

2014. júl. 10. 09:37
 4/4 A kérdező kommentje:

*Origin kliensbe

*ea live chatbe

2014. júl. 10. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!