Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudnátok ajánlani, esetleg...

Tudnátok ajánlani, esetleg linket küldeni egy olyan Counter Strike 1.6 os Hack et/ről, ami NEM (! ) Vírusos?

Figyelt kérdés

Megnéztem kb 40-43 weboldalt, ebból 27et töltöttem le, de mindre azt hozza ki az AVG, hogy Trójai van benne..


Nem kérek idióta válaszokat, hogy "De miééért csalsz??" ... stb.stb..


Zombis szerverhez kellene a hack.. meguntam, hogy az adminok többsége is hackel játszik..


2014. júl. 2. 12:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Valaki küldjön neki linket, majd a VAC elbánik vele... :D
2014. júl. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Az első válaszoló vagy nem tud olvasni vagy szimplán idióta...!?


"Nem kérek idióta válaszokat, hogy "De miééért csalsz??" ... stb.stb.. "



Avagy, olyan válaszokat nem kérek, hogy "Ne csalj, mert akkor más is fog..." - Ne térj el a kérdéstől.

2014. júl. 2. 12:33
 3/12 anonim ***** válasza:
Mi ez a parancsolgatós hangnem? Az alatt a pár perc alatt, amíg ideér a moderátor, és törli a kérdést, nem mindegy, hogy ki mit irkál ide?
2014. júl. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Miért is törölné? :)



És, igen nem mindegy :)

2014. júl. 2. 12:40
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem parancsolgatós hangnem, hanem szimplán felhívtam a figyelmedet a lényegre :)
2014. júl. 2. 12:44
 6/12 anonim ***** válasza:
2014. júl. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Áh, ezzel a videóval akarod megmutatni, milyen kemény gyerek vagy? :D


Vagy szimplán minősíteni akarod magadat, hogy még mekkora F...fej vagy? :D


Ásd el magad.. Magyarország szégyene bemutatkozott.. Gratulálok!

2014. júl. 2. 12:51
 8/12 anonim ***** válasza:

Az összesre azt fogja kihozni, hogy trójai van benne, mivel a cheat alapja egy trójai, megállapítani, hogy melyik jó azt nem nagyon tudom, de ha tényleg zombi szerverre kell, akkor csak wallhack-esp kell neked, egyes modellekben a testrészek elvannak mozgatva és a fej mondjuk a kézfejnél van, így alig sebzel bele. De mivel utoljára vagy 3 éve játszottam nonsteamen így nem tudom, hogy még működik-e, de próbáld ki a VDC Dead Aim-ot.

Ha aim is kell akkor a VDC Redux.

A VDC Dead Aim 2009-ben működött nekem, azóta hozzá se nyúltam, így nem vagyok benne biztos, hogy működik.

2014. júl. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem kaptam fel a vizet, én csak nevetek az ilyen kockákon. :)
2014. júl. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Az előbb írtam, ne csináld már.. :D


Nem vagyok kocka.. mert napi 50-60 percre leülök a gép elé, és szórakozok kicsit :)

2014. júl. 2. 13:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!