Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A VLC jó lejátszó?

A VLC jó lejátszó?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok kérnék.

2014. júl. 2. 14:27
 1/10 anonim ***** válasza:
igen, csak azt használom
2014. júl. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Tengor ***** válasza:

Jó.

Egyedüli (legjobb tudomásom szerint eddig javítatlan) hibája, hogy külön mókolást igényel, ha azt szeretném, hogy ott folytasson egy filmet, ahol befejeztem.

2014. júl. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Legjobb, évek óta ezt használom, ennél jobbat eddig nem találtam.
2014. júl. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jó, de én a Winampot jobban szeressem :)
2014. júl. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ez a plussz hangerő ez hogy működik?

Úgy értem van a 100% és rá lehet dobni még százat.

Valami szoftveres lesz mert most az a gondom az erősítővel (2.1 de összesen 6 hangfal/szóró van rákötve. Így is évekig nem volt vele baj.) hogy ha az erősítőt egy bizonyos hangerő felet az egyik sor hangfal elhallgat. A másik sor pedig szól tovább. Ha pedig vissza veszem egy kicsit újra megszólal mind, de az a bizonyos hang alatt vagyok semmi gond nincs. Bírni birnia kell mert évekig ment hibátlanul.

Na de ezzel azt akartam mondani hogy a VLC-n bármedig húzhatom a hangot akkoris minden hangfalam szól rendesen! :)

Szóval jól jött ez a VLC és a plusz hangereje.

Ez hogy működik? Miért nincs más lejátszóban ilyen hang kakaó?

2014. júl. 2. 14:42
 6/10 menta34 ***** válasza:

Szerintem az MPHC jobb, de ízlés kérdése:)


Hangerő kérdés: logikusa szoftveresen hangosít, ami túlvezérlést, torzulást eredményezhet egy szint felett.

2014. júl. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Most 160%-osan nézem a walking dead 5.dik évadját de nem hallom torznak a hangot. Pedig erre/ilyenekre nagyon érzékeny a fülem. Lehet 200-nál már nem lenne ilyen minőségi, de az a lenyég hogy fasza! :D
2014. júl. 2. 14:58
 8/10 A kérdező kommentje:
A VLC-hez skineket le lehet tőlteni valahol?
2014. júl. 2. 15:06
 9/10 A kérdező kommentje:

[link]

Meg van.

2014. júl. 2. 15:16
 10/10 A kérdező kommentje:

Bocsi nem az 5.dik hanem a 4.dik évadot néztem! :)

Kuva jó volt. Aki még nem látta nézzze meg, de ne magyar szinkronosan mert az úgy gagyi :P

2014. júl. 3. 01:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!