Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Idegen vagy egyéb létformákat...

Idegen vagy egyéb létformákat tanulmányozó játékok?

Figyelt kérdés
Már régóta keresek olyan játékokat amelyekben űrlényeket vagy bármilyen más létformákat kell befogni majd tanulmányozni és végűl az igy szerzett tudást fölhasználni ám nem jártam sikerrel ugyhogy most megkérdem van e valaki aki tud ilyen játékot ?

2014. júl. 2. 16:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Az X-Com sorozat lesz a te barátod.
2014. júl. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ó tényleg XD elfelejtettem odairni hogy már rég kivégeztem a játékot tehát X-COM-on kivűl még milyen játékok vannak .
2014. júl. 2. 16:47
 3/7 gyilkosmoli95 válasza:
Hát nem teljesen megfelelő a leírásod alapján, de egy űrlény vagy igazából ,és végig kísérheted ahogy fejlődsz. a Játék neve a "Spore", szerintem jópofa kis játék.
2014. júl. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem XD mindenki olyan játékokat mond amit már szét fügtem de én valami olyanra gondoltam amiben tényleg csak annyi van hogy 1 befogni a lényt 2 lyukat vágni a lénypociba és 3 a kis bigyuszt a lénypociból bele tenni egy atombombába vagy valamibe .Tehát nem kell akció se grafika csak ez a 3 pont.
2014. júl. 3. 23:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez valami fura fétis? :D
2014. aug. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
"befogni a lényt 2 lyukat vágni a lénypociba és 3 a kis bigyuszt a lénypociból bele tenni egy atombombába vagy valamibe" :D :D :D
2014. aug. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát most na XD ez jutott hirtelen eszembe de örülnék ha valaki a kérdésre is válaszolna :)
2014. aug. 27. 20:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!