Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi baja van a chrome-nak?

Mi baja van a chrome-nak?

Figyelt kérdés
Volt egy bővítményem rajta, eltűnt, újra telepíteni akartam, és nem engedi. Folyton azt írja ki, hogy network failed. De az összesnél. Semmit nem enged telepíteni. Mi lehet a baja?

2014. júl. 3. 08:30
 1/5 anonim ***** válasza:

A chrome folyton ilyeneket csinál.


Töröld le, és használj mást.

2014. júl. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Lajos54 ***** válasza:
Régebben sokáig a Chrome-ot használtam, szerettem is, mert gyors és megbízható volt. Most már legalább fél éve úgy eltolták, hogy inkább mást használok helyette. Az ilyen jellegű és más gubancokon kívül tetű lassan indul, alig lehet kivárni, hogy használni lehessen. Az pedig nem megoldás, hogy állandóan takarítgatom, alapra állítom, vagy újra telepítem.
2014. júl. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 csibehad válasza:

Néhány napja én azt tapasztalom, hogy hihetetlenül lelassult a chrome. Nehézkes a betöltés, újabb oldalakat kivárhatatlan lassan tölti be...

És a másik gépen is ugyanezt tapasztaljuk. Mi lehet vele a baj? Nagyon szeretem, mert kompatibilis pl. a youtube-bal, fordít, jó a könyvtár, szeretném megtartani, de a munka nagyon nehéz vele újabban!

2014. júl. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Lajos54 ***** válasza:
Talán majd észbekapnak a fejlesztői, és helyrehozzák, amit eltoltak. Egyre többen váltanak másik böngészőre, ez máris látható a statisztikákból. Igaz, ez is reklám a Google részére, csak éppn negatív. Remélem, hamarosan tesznek már valamit.
2014. júl. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Mentek a zöldek.
2014. júl. 6. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!