Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Jó játékok alacsony gépigénnyel?

Bali Juci kérdése:

Jó játékok alacsony gépigénnyel?

Figyelt kérdés
A lényeg hogy ne legyen agresszív.
2014. júl. 3. 13:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Audiosurf!
2014. júl. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

régi Need for Speed-ek

Medieval Total War

Diablo 2

2014. júl. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pasziánsz
2014. júl. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
flipper ,aknakereső bár.. mindegyik játék lehet agresszív ha gyenge idegzetű vagy kiváltja a zúzás mehanizmusát nem kell öldöklösnek lennie.. de akit nem tanítanak meg az agresszióra azt a beton dzsungel meg eszi.
2014. júl. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 márk berkes válasza:

hát ne agressziv öööö :S

propáld ki a croc-ot jó régi játék és egy kis krokodillal vagy de nem rossz én már végig vittem aranyos játék és ingyen le lehet tölteni én ezt ajánlom mert ma már az újjabb játékok már elég agresszivek mint mondjuk: gta 5,watch dogs az elég kemény egy játék! de minden esetre a croc r segítettem :)

2014. júl. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

cmr 2 , rally championship 2000, nfs posche 2000,rally trophy,rally championship xtreme, ford racing 2001,2,3,

v-rally 2, mad tracks , lego racers,lego dream racers,f1 99-02 challenge,rallisport challange, viper racing,jazz and jackrabbit kb. ennyi

2014. júl. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!