Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Shift 2-höz hasonló szimulátor...

Shift 2-höz hasonló szimulátor játékok?

Figyelt kérdés

Tudnátok nekem mondani a Shift 2-höz hasonló szimulátor játékokat, csak persze jobb irányítással.

Kormánnyal játszanék!

Ja, és lehetőleg minél inkább hajoljon a szimulátor felé, az ilyen GRID féle árkád-szimulátor szerintem kormánnyal nem olyan élvezhető, mint a Shift 2, az irányítás ellenére...


Előre is köszi a válaszokat! :)


2014. júl. 4. 18:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Race injection-nek nincs párja az autós szimulátorok közt.
2014. júl. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezeket tudom ajánlani:

rFactor, rFactor 2 (még csak beta), iRacing, Live for Speed, F1 Challenge '99-'02, GTR2, DTM experience, Assetto Corsa (Steamen elérhető, de még erősen fejlesztés alatt áll), Race Room Racing Experience.


Személy szerint nekem az rFactor a kedvencem, rengeteg pálya és autó tölthető le hozzá, beleértve komplett szériákat, igaz, nem a legújabb, de mai napig jönnek ki hozzá modok, habár az rFactor 2 megjelenésével majd ez csökkenni fog.

2014. júl. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!