Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek van-e ilyen fajta...

Lalo009 kérdése:

Szerintetek van-e ilyen fajta MMORPG?

Figyelt kérdés
Már nagyon réges rég óta várok egy MMORPG-t amiben saját magad készítheted el a fegyveredet. Mindegy mi legyen az, Kard, Pajzs, Pisztoly, Shotgun, Tőr, Korbács, Vasvilla Tökmindegy. Vagy lehet hogy már réges rég van de vagy úgy 3 éve keresek ily MMORPG-t ami a kritériumjaimnak ugymondván megfelel. Ha valaki tud hasonlót az legyen szives szoljon nekem. Köszöntem

2014. júl. 4. 22:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Üdv..Nos...nekem van egy általad elképzelt játékom felajánlásra számodra,a neve Riderz.

Hangsúlyozom nem sokat játszottam vele,de : amit én tudok róla,ott az elejétől fogva,te magad megtanulható recept alapján,saját magad kreálod meg a páncélod,kardod,staffod,stb...stb...-t magadnak.Külömböző nyersanyagokból,amit az adott világban,bányászol,találsz.

Az egy Mmorpg..

Grafikailag ott van,szerintem....

A gameplay jó.Tényleg....

Nekem nemigen van már időm rá,de tényleg jó.

Próbáld ki.Megéri...


Üdv.

2014. júl. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Had kérdjem már meg hogy amit készítesz "craftolsz" annak a kinézetét te megválaszthatod-e?
2014. júl. 5. 10:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem,nem...azt nem..az nem lehetséges,az én tudomásom szerint.
2014. júl. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!