Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 8.1 volt gépemen,...

Windows 8.1 volt gépemen, dualboot ban akartam rá ubuntu 13.10 et telepíteni. De amikor ez nem jött össze rámentem az ubuntu törlése és újratelepítése opcióra. És csak az ubuntu maradt meg. Vissza tudom állítani valahogyan?

Figyelt kérdés

250-300gb adat! (ugye nem sok ehhez?)

Ráadásul az ubuntu ugye más file rendszert használ? Ext3/ext4 et ír

Nagyon megszívtam volna?


(azóta újra lett még egyszer telepítve az ubuntu szintén ezzel az opcióval. Gondok voltak vele) ha a Windowst nem is de a filejaimat??? Azok fontosnak lennének.



2014. júl. 5. 16:26
 1/6 Tom Benko ***** válasza:
A wines partíció érintetlen?
2014. júl. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nincs meg... összeolvasztotta a linux a sajátjával és formázta ez a baj, csak gy vissza nézve elég hülyén fogalmaztam bocsánat.
2014. júl. 6. 10:53
 3/6 Tom Benko ***** válasza:
Ebben az esetben, különösen, ha még használatban is volt, ihatsz rá hideg vizet. :(
2014. júl. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
XD na ez tetszett XD akkor sajnos nem tudok ezzel mit tenni mindegy köszönöm
2014. júl. 7. 20:33
 5/6 A kérdező kommentje:
lélekben már felkészültem rád amikor megláttam a 490 (körüli) szabad helyet
2014. júl. 7. 20:34
 6/6 Tom Benko ***** válasza:
Jó tanács legközelebbre: mielőtt ilyeneket csinálsz, készíts biztonsági mentést. De még jobb, ha nagyon odafigyelsz, mi történik.
2014. júl. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!