Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Megéri leváltani a Win7-et...

Megéri leváltani a Win7-et 8.1-re?

Figyelt kérdés

Egyszer már volt 8.1-em, és nem is volt rossz, tetszett, csak nem tdtam aktiválni úgyhogy le kellettt szednem, de ha azt mondjátok, hogy megéri, akkor megveszem.

Valakinek valamilyen tapasztalata?


2014. júl. 6. 11:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát szerintem nem éri meg megvenni.

Inkább maradj a Win7-nél.

A Win8 egy hybrid. A csempés felület gépen használhatatlan, nincs normális start menü stb.

2015-ben meg úgyis jön a Win9 én megvárnám azt. Elvileg ott az asztali gépeken csak asztal lesz, és nem lesz erőltetve ez a csempés valami.

Szerintem most nem éri meg megvenni.

2014. júl. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
nem éri meg,win7 sokkal jobb 8.1 se rossz de még van mit javítani
2014. júl. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Maradj win7-nél,aztán majd kiderül 9-es milyen lesz..
2014. júl. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor iszont a 7-et SSD-re rakom, mert kicsit lassú, pedig programokat is használok hozzá, hogy ne legyen sok felesleges program, mint pl. Advanced SystemCare 7
2014. júl. 6. 12:17
 5/8 A kérdező kommentje:
Mekkora SSD kell hozzá?
2014. júl. 6. 12:17
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha most sem 7-esed sem 8-asod nem lenne, akkor mindenképp a 8-ast ajánlanám, mivel újabb, és semmivel nem rosszabb, mint a 7-es (ez most egy általános szlogen, hogy a 8-as egy s***r, közben meg egyáltalán nem az, csak az újra mindig fújolni kell).

Viszont ha már van egy 7-esed, akkor nem érdemes erőltetni a cserét.

2014. júl. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
nem
2014. júl. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem SSD nélkül is gyors,nekem legalábbis soha nem volt problémám e téren vele,persze lehetséges,hogy gép függő a dolog..
2014. júl. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!