Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy saját szervert csináltam...

Egy saját szervert csináltam GTA san andreas samp-hoz. És én fel tudok rá menni de a barátaim nem, mi lehet a gond? A másik hogy RPG szerver lenne, hogy tudok tulajdonos lenni rajta, vagy legnagyobb admin?

Figyelt kérdés
Saját IP-ről megy ez egy házi szerver úgymond. És én fel tudok menni stb.. de a barátaimnak a szerver nevét sem írja ki. És valami admin módot szedtem le hozzá "ipta2, Fg-admin,, de ha olyan parancsot írok be akkor azt írja ki hogy nem vagy 10 szintű vagy ilyesmi, vagy tulaj hogy lehetnék, a legnagyobb admin. Hogy én tudjam be állítani a többi adminok szintjét, veszek fel admint ki rúgom stb. Ez a szervert tegnap csináltam, de nagyon nem is tudom hogy hogyan kezdejek hozzá, ezt csak ezért szedtem le hogy úgymond ˇ"gyakorolhassam,, parancsok berakása meg ilyeneket mert majd egy rendes szervert is szeretnén barátommal de nem igazán tudom h hogyan kellene hozzá fogni. Mappolni tudok bár elvileg jol csináltam de a játékba nincs benne xD

2014. júl. 7. 13:04
 1/2 anonim válasza:
valszeg a tűzfal blokkolja a haverjaidat...
2014. júl. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hogy érted? Nekik kéne ki kapcsolni? Én ki kapcsoltam már mert egy ideig én magam sem tudtam fel menni lehet az zavart be... :/ De köszi sokat segítettél fogalmam sem volt mi lehet a baj. :)
2014. júl. 7. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!