Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Megéri Windows 8.1 -et feltele...

Megéri Windows 8.1 -et feltelepíteni? Elkezdett rosszalkodni a Win7 -em (pl: Lefagy, nem indul stb. ). És általában ilyenkor újra kellene telepíteni a gépet, ami okés, csak hogy arra gondoltam hogy esetleg egy Windows 8.1 -et telepítenék rá.

Figyelt kérdés
Sima Windows 8 -am volt, még az előző videokártyámmal, ami nem igazán támogatta, így nem is ment jól vele. De a mostani videokarim az már Windows 8 ready. És azt szeretném kérdezni, hogy akinek már volt/van Windows 8.1 -e akkor mik a tapasztalatai vele? Pl: mi rossz, mire kell figyelni stb. (Amúgy Windows 8.1 Enterprise -t telepítenék rá.)

#Windows 8 #Windows 8.1 #Windows 8.1 Enterprise #Mire kell figyelni? #Jó lenne a Windows 8.1?
2014. júl. 7. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondom, ha már mindenképp újra kell telepítened a géped, próbáld ki a 8.1-et

legalább el tudod majd dönteni tetszik-e vagy nem.

Ha nem , akkor úgyis hamar rájössz, és visszateszed a 7-et

2014. júl. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben, egy próbát szerintem is megér. :)
2014. júl. 7. 23:04
 3/5 anonim ***** válasza:

8.1 sokkal gyorsabb, mint a 7, sokkal kevesebb erőforrásra van szüksége. A 8 nagyon gáz volt, kezdetleges, az az, amit nem neveznék végleges verziónak, max pre-pre-beta-nak :D

A 8.1 egész jó kis rendszer lett, én is ajánlom, hogy azt tedd fel. Ha van minden driver hozzá, akkor nagyon meg fogod szeretni.

2014. júl. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat! :)

Mindenképpen felteszem, és megpróbálom.

2014. júl. 8. 11:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Telepitsd fel probáld ki aztán eldöntöd kell e vagy se. Mindenesetre nekem jobban tetszik mint a 7 es és gyorsabb is és nemfagy le ha hiányzik a startmenü rakhatsz rá start 8 at.
2014. júl. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!