Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy loader-rel aktiváltam a...

Egy loader-rel aktiváltam a Win 7 Starteremet, de nem tudok háttérképet beállítani. Hol kell?

Figyelt kérdés
Nagyon böki a csőröm, hogy mindig, ha bekapcsolom a gépem, a windows logója integet a pofámba. Hol kell háttérképet állítani?

2014. júl. 7. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:
58%

A Starterben hivatalosan nem lehet a háttérképet átállítani.


Átírhatod registry-ben, vagy tölthetsz le rá külön segédprogramot. Mindkét lehetőségről google bácsi bőséges információval szolgálhat.


Tipp: A Starter egy marketingforgás, semmivel se gyorsabb a rendes változatnál, illetve igen, de csak az aero hiánya miatt. Ha felteszel egy Professional vagy Home verziót, és kikapcsolod az aerót, akkor teljesítményben ugyanott vagy, és nem lesznek letiltva ilyen alapvető dolgok.


Tényleg nincs teljesítménykülönbség, méregettem hónapokig egy gagyi P4-es gépen, hogy melyiket "érdemes" rátenni.

2014. júl. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Komplikato ***** válasza:

Mondjuk az Aero kemény 2%-ot fog a gépen, cserében nem fél óra alatt teszi ki az ablakokat ha sok van. :D

De mondjuk Startert csak nagyon gyenge gépekre és netbookra szokás tenni, nem?

2014. júl. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"De mondjuk Startert csak nagyon gyenge gépekre és netbookra szokás tenni, nem?"


Igen, és ott az a 2% nem 2%. Pl. egy FX5200-on eget verő. És természetesen nem játékteljesítményről beszélünk, hanem a windows felhasználói felületének mozgékonyságáról.

2014. júl. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én is gondoltam már egy Ultimate-re, de ahogy már említettétek: a starter gyenge gépekre való. Az én Intel Pentium procimmal nem mondanám, hogy túl jó a gépem, pont ezért van starterem.

Most lehet, hogy hülyének néztek, de szerintem az Ubuntu 14.04-et fogom rárakni.

2014. júl. 8. 10:47
 5/6 tabaki ***** válasza:
Az lehet, hogy ők hülyének néznek, szerintem viszont magától értetődő gondolat. Nagy piaci szoftvereket, dögös játékokat, amik indokolná a Windowst, valószínűleg úgysem bírna. Hétköznapi használatra meg teljesen jó az Ubuntu. Én ugyan utáltam a Unity-felületét, de azt két perc volt átállítani épeszűbbre.
2014. júl. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 tabaki ***** válasza:

+ indokolnáK

(A fene egye meg, tegnap óta egymást érik a hülyeségeim.)

2014. júl. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!