Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 8.1 alatt miért van...

Sazarre kérdése:

Windows 8.1 alatt miért van az, hogy ha rákattintok egy xls-re, docx-ra, vagy a daemon-tools-ra azzal a hibával nem nyitja meg, hogy a windows nem találja a (z) "xxx" fájlt, Ellenőrizze, hogy helyesen írta be a nevét majd próbálkozzon újra?

Figyelt kérdés
FRISSEN telepített VÍRUS-SPY-MALWARE mentes, még internetet nem látott windows 8.1 példányt használok. Office 2013 Professional Plus-t merevlemezről telepítettem rá net nélkül, daemon tools lite-t szintén. A Windows vásárolt, 64 bites w8.1hu, adathordozón (DVD) hoztam haza a pcboltból az új géppel. Már több gépre telepítettem, sosem volt vele ilyen baj.Windows 8.1 alatt miért van az, hogy ha rákattintok egy xls-re, docx-ra, vagy a daemon-tools-ra azzal a hibával nem nyitja meg, hogy a windows nem találja a(z) "xxx" fájlt, Ellenőrizze, hogy helyesen írta be a nevét majd próbálkozzon újra? Nem csak dokumentumok megnyitásakor, de telepített programok megnyitásakor a program exe-jénél is ezt csinálja, hogy nem találja a winfos a fájlt, pedig az ott van. Gondoltam rá, hogy a védett rendszerfájlokkal kezdem.A parancssor:sfc /scannow nem tudja megjavítani a hibákat. Nem akarok újratelepíteni, valaki esetleg tud valami fixit-et, vagy egyéb ötlet esetleg?? Várom a gyors válaszokat, sos kellene!! Okoskodók, offosok, trollok kíméljenek, reagálatlanul maradnak válaszaik. ELőre is köszönöm szépen!

#Windows #fájl #Windows 8 #Windows 8.1 #fájl nem található.
2014. júl. 8. 00:13
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja kimaradt, ha totalcommanderben akarom megnyitni a daemon tools exe-jét azt írja ki a commander:"nincs meg a fájl". Nem a daemon tools baját akarom megoldani, mert azt egy reinstallal el lehet intézni, hanem a windows bogarát akarom kicsinálni. Help!!
2014. júl. 8. 00:16
 2/3 anonim ***** válasza:

Pár lehetőség jut eszembe:


1. Sérült/nem támogatott fájlrendszer

2. Hülye karakterek az elérési útban

3. Hibás vinyó

4. Valami elqrta a társításokat


Látatlanban a másodikra tippelnék. Például egy Live fiók igazi melegágya az ilyesminek, de azt írod, nem volt neten. Persze offline fiók neve is lehet "éáőű:D|@ikszdéééééééééééééé{}"...


Ha nem ez a gond, akkor kezdd elölről, formázd a partíciót, és másodikra hátha sikerül.


"Okoskodók, offosok, trollok kíméljenek, reagálatlanul maradnak válaszaik."


Annyit még megjegyeznék, hogy ezt nagyobb bunkóság odaírni, mint amit elkövet az, aki efféle választ ír...

2014. júl. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szia. Köszönöm a válaszodat, hát az újratelepítést próbálom a LEGERŐTELJESEBBEN elkerülni, így a formázás kizárásos. Minden windows bugra van megoldás, én arra várok ötleteket, válaszokat, nem a könyebbik utat akarom:reinstall. Kellemes napot.
2014. júl. 9. 02:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!