Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A SolidWorks-nak nagyobb a...

TSkull kérdése:

A SolidWorks-nak nagyobb a gépígénye, mint az Inventornak?

Figyelt kérdés
Eddig 2013-as Inventorban dolgoztam, de át kell állnom a Solidworks-ra, és nem tudom melyik verziót ajánlatos feltelepítenem. A '13-as Inventor ment, de elég rendesen ette a gépemet, de muszáj volt kínoznom. Viszont a Solidworks-t nem égető muszáj telepítenem, csak gyorsabban bele akarok tanulni, hogy jobban boldoguljak a munkahelyemen. Melyik verziót érdemes felraknom? A gépígény egyáltalán nem mérvadó, ugyanis az enyém az oroszlán már elég leharcolt, és mellé még laptop is, amire eleve nincsenek ajánlva az ilyenfajta prgoramok.

2014. júl. 8. 16:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Nagy kulonbseg nincs a gepigenyeik kozott. En azt ajanlanam, hogy azt a verziot hasznald, amit a munkahelyeden hasznalnak, mert nem nagyon szoktak visszafele kompatibilisek lenni. Alapvetoen pedig szerintem (mivel nyilvan az utobbi nehany ev kiadasai johetnek szoba) erdemes a leheto legfrissebb verziot hasznalni, nekem legalabbis Inventorbol ugyanazon a konfigon rendszerint jobban futnak az uj verziok (2012-est hasznaltam regen, annal picivel gyorsabban futott a 2014-es, majd most a 2015-os is).
2014. júl. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!