Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha a WinRAR shareware 40-napos...

Németh László68 kérdése:

Ha a WinRAR shareware 40-napos próbaverziója lejárt, a gépem kiírja hogy vásároljam meg, vagy távolítsam el számíttógépemről, akkor ha ezeket nem teszem meg, míllyen, vagy egyálltalán származik-e valamillyen hátrányom, vagy mi illyenkor a teendő?

Figyelt kérdés
Az a probléma, hogy a program felajánlja a regisztrációt, ami valójában letöltés, és ollyan mellékhatásai voltak a számíttógépemre, hogy belassult, és nem nagyon akart szót fogadni, így amit a regisztrációnak nevezett programmal letöltöttem, el is távolítottam! Kérlek bennetek segítsetek, mert itt picit megsüllyedtem, és tartoka szankcióktól! Mobil netem van. Ja, azt még szeretném elmondani, hogy megvásárolni nem akarom, és ha tudtok megoldást, vagy másik ehhez hasonló kevésbé komprikált MAGYAR NYELVŰ programot, légyszi segítsetek!! Előre is köszönöm a szivességeteket!!

#WinRar #tömöríttőprogram
2014. júl. 8. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Amikor még windows-t használtam, akkor a Bandizip volt a nyerő nálam.
2014. júl. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én tört winrar-t használok, az sohasem figyelmeztet.
2014. júl. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha csak kicsomagoláshoz kell, akkor használj ingyenes programot. Például 7-Zip. (Az ilyenek nem tudnak rar-ba tömöríteni, de ha nem akarsz, akkor ez nem probléma)
2014. júl. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
egyszerűen csak x-eld ki. a winrar 40 napos próbaidőszaka végtelen.
2020. júl. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Egyébként a készítők meg tudták volna oldani, hogy ne legyen többé használható a 40 napos próbaidőszak után.
2021. jún. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!