Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van valami távoli asztali...

Van valami távoli asztali programot amivel csatlakozhatok egy másik gépre anélkül, hogy zavarnám aki ott dolgozik?

Figyelt kérdés

Ha van, mi az? (linket...)

Mindegyik gépen Windows XP van.

A (JÓ )válaszokat előre is köszönöm!



2014. júl. 8. 22:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mit akarsz csinálni a másik gépen?
2014. júl. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Kukkolni... Szerencsére ilyen nincs.
2014. júl. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Belépni a saját fiókomba (Felhasználónév/Jelszó)
2014. júl. 9. 10:45
 4/13 anonim ***** válasza:

Home verziókon nem fut, de a professional már támogatja.

[link]

2014. júl. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Ezt már ismerem.

Én olyasmire gondoltam, hogy én bejelentkezek a fiókomba, és aki be van jelentkezve azon a gépen nem jelentkezteti ki.

2014. júl. 9. 13:43
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát akkor mégiscsak kukkolni akarsz?
2014. júl. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Neeeem!!!

Most vagy én vagyok a hülye vagy olyat írtam amit nem értetek.

:(

2014. júl. 12. 00:59
 8/13 anonim ***** válasza:

Hát tényleg nem értjük.

Azt szeretnéd elérni, hogy egy felhasználó egy XP-re tudjon feljelentkezni, tudjon dolgozni, ő a saját képernyőjét lássa, te meg távolról tudj rájelentkezni a gépre és teneked egy másik képernyőképet mutatva más munkameneteket tudj indítani ugyanazon a gépen?

2014. júl. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igen. (Miért nem ezt írtam ki a kérdéshez?)
2014. júl. 19. 23:53
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem, nem ezt írtad. Te csak csatlakozni szerettél volna hozzá. Azt a mi fantáziánkra bíztad, hogy mi a túrót akarsz csinálni a csatlakozás után. Mit gondolsz, miért gondoltuk, hogy kukkoló vagy?

De így sem értjük.

Ha már egy gép előtt ülsz, miért akarsz távoli asztalon egy másik géphez csatlakozni, amin dolgozni szeretnél. Miért nem a azon a gépen dolgozol, amihez leültél?


Másrész a Windows gyártója is nagyot nézne, ha tudná, hogy egy szaros XP licenc megvásárlásával te szeretnél Windows szerver képességeket többfelhasználós bejelentkezéssel...

2014. júl. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!