Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van egy Androidos játék...

Van egy Androidos játék (mobbles). Valamiért nem működik benne a radar. HELP Mi lehet a gond? (részletesen lent)

Figyelt kérdés
A gond az hogy valamiért nem tölt be a szörnyradar. be van kapcsolva a wifi van net is minden. a GPS-en belül minden be van kapcsolva, mégis mikor belépek a radarba akkor csak kiadja hogy mobbles keresése a környéken meg megy a kis zöld vonal fel-le és ennyi. nem tölt be a radar lokáció csak órákon keresztül megy a zöld csík fel és le. baromi idegesítő ! és az is fúrcsa még hogy a telefonomon és a tabletemen is ugyan ez van. a barátok profilját betölti vagyis az internet kapcsolat jó . nem értem mi a probléma HELP ! előre is köszönöm a válaszokat

#telefon #Android #tablet #Mobbles #Mobbles hiba #Mobbles radar hiba
2014. júl. 9. 15:57
 1/2 ...kira... válasza:

Saját hely megálapítása legyen engedélyezve hátha az a gond.

Nekem (z1 compact) úgy írja hogy helyszín. Nekem is sokat töltött mire rájöttem h azt kell belőni...

2014. júl. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Orgován Gréta válasza:
azért szerintem mert tul kevés hej vagy és lassu a telefon de nem biztos
2015. okt. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!