Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom a win8 at át...

Elite192 kérdése:

Hogyan tudom a win8 at át installálni win7 re?

Figyelt kérdés
Már próbáltuk egyszer, de nem sikerült, restartolt, bejött a win 8 és azt írta ki hogy nem lehetséges rátelepíteni win8 ra régebbi verziót, van erre valami megoldás?

2014. júl. 9. 17:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Format.
2014. júl. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
mi ezt nem értem, kifejtenéd bővebben?
2014. júl. 9. 17:42
 3/9 anonim ***** válasza:

Formázd le a vinyót.* Ha nincs rajta a win8, akkor nincs aki beszóljon, hogy nem rakhatsz fel win7-et. :)


*: Persze előtte minden személyes cuccodat helyezd biztonságba.

2014. júl. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
bocs nem vagyok jártas ebben dologban de azt hogyan kell? És a gépnek nem lesz semmi baja? És ha nem védem le a fájlokat mi lesz velük?
2014. júl. 9. 21:06
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha nem véded le a file-okat mi lesz velük?Hajajjj :) - Törlődnek.Formázás egyenlő törölsz mindent a vincseszterről magyarul.

Nagyon nehéz lenne ezt a procedúrát itt elmagyarázni,a javaslatom,vidd el egy ismerőshöz aki jobban ért ehhez a dologhoz,és megoldja neked.

2014. júl. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hét kösz megpróbálunk valamit összehozni...
2014. júl. 9. 21:49
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Virtzal boxal próbáld(habár az úgy nem átinstallálás de a win7 úgy rajta lesz)
2014. júl. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*virtual box
2014. júl. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#7-#8

Nem, az valóban nem átinstallálás. A kérdező W8 helyett szeretne W7-et, nem W8-on belül egy ablakban W7-et használni...

2014. júl. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!