Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van online vagy valahol olyan...

Van online vagy valahol olyan program amelynek egyszerűbb a használata mint az adobe photoshopnak?

Figyelt kérdés

Képeket akarok szerkezteni csak nem értek az adobe photoshophoz!

Van online vagy valahol olyan program amivel pl: csak egyszerűen ráhúzok egy fejet egy másik testre és kész! :D



2014. júl. 9. 20:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Photo scape például elég népszerű és egyszerű.
2014. júl. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 tabaki ***** válasza:

@ Zoliman:

Na, pont a PhotoScape-ben a lehető legnehézkesebb az efféle montírozás. Hogy jutott pont az az eszedbe?


@ Kérdező:

Sírba tesztek a lustaságotokkal. Nem ismerek ilyen áthúzós programot, de annyira lehetetlen megtanulni, hogy Ctrl+C, Ctrl+V? Ez semmivel sem bonyolultabb, és általában minden programban működik -- nemcsak a képszerkesztőkben, mindegyikben.

Egyébként meg közismerten a PS a világ legszimplább programja (ezért olyan olcsó), hogyan is képzelhetted, hogy egyszerűbbet találsz?

Nem értem, hogy minek emlegeted a Photoshopot, ha nem értesz hozzá? Gyanúm, hogy nemcsak ahhoz nem értesz, hanem a képszerkesztéshez általában sem. Keríts inkább egy akármilyen vicik-vacak képszerkesztőt, és sajátítsd el az alapokat, akkor egy-két év múlva tán még a Photoshopnak is veszed valami hasznát. De azt felejtsd el egyszer s mindenkorra, hogy egy program egyszerűsége azt jelenti, hogy debilek is tudnak vele ugyanolyan jó képet szerkeszteni, mint más a bonyolultabbal. Tanulni élvezetes dolog is lehet, ha erre még nem hívták volna fel a figyelmedet...

Egyszóval:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=ingyenes+k%E..

2014. júl. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Hát pedig fejet ráhúzni ahogy akarja nem nehéz, főleg ha troll fejet akar, se perc alatt megcsinálom.
2014. júl. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 tabaki ***** válasza:
Hm, bemutathatnád, hogyan.
2014. júl. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Van egy fotó, személlyel akkor nem tudjátok,hogy kell másik fejet vagy troll arcot photo scapel megcsinálni? Hát nagyon könnyű :D
2014. júl. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 tabaki ***** válasza:
Ha van a szívecskés készletedben egy átlátszó hátterű trollfejed előkészítve, akkor igen. Egyébként viszont kíváncsian várom az útmutatást.
2014. júl. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Hát mondjuk ilyen arc cserét nem csináltam eddig, de sokat szerkesztettem minden féle baromságokat ezzel a programmal, a fej ráhúzása tényleg nem nehéz, csak az a baj,hogy a kerettel rakja oda, nem jövök rá, hogy kell keret nélkül, hiába vágom körbe és mentem el, mindig kerettel menti el :( [link] ez az ereteti

ez a ráhúzott:

[link]

2014. júl. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 SimkoL ***** válasza:
Zoliman: tabakihoz képest még gyúrj egy keveset :)
2014. júl. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Ennél ugyan az a probléma.

[link]

2014. júl. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

A kérdező fejet akart ráhúzni másikra, rá lehet húzni, igaz nem profi módon sikerül, de aki nem profi azért meg tudja csinálni, mint én is, csak nem profi módon, mert nem tudom a keretet eltüntetni, valaki tudja,hogy kell?

Szóval kérdező ha neked így is jó, akkor ezzel a programmal a szerkesztő résznél nyisd meg amire akarod a képet utána az objektum résznél a kép beillesztésénél nyisd meg amit rá akarsz húzni és húzd rá :D

2014. júl. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!