Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » AutoCAD vagy Java programozás?

AutoCAD vagy Java programozás?

Figyelt kérdés

AutoCAD és Java programozás közül nem tudom, hogy melyiket válasszam. Szeretném kérni a segítségeteket, mégpedig abban, hogy melyiket lenne hasznosabb elkezdeni (tanfolyam/ismerős/netes oldalak segítségével), melyik keresettebb a mai világban.

AutoCAD-ot csak 2D-ig tanulnám, ha nagyon jól menne és időm is lehetővé teszi, akkor folytatnám a 3D-vel.

A Java programozást különböző alkalmazások (win/android/ios) készítésére használnám.


Ha valamelyiket valamilyen szinten meg tudnám tanulni, akkor munkát is vállalnék ezekkel kapcsolatban. Mit ajánlotok, melyiket válasszam?



2014. júl. 9. 22:55
 1/3 anonim ***** válasza:
hát ha a Minecraft játékot vesszük alapul akkor a Java nem xD
2014. júl. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld ki magad mindkettőben, és amelyik jobban megy, arra feküdj rá.


Az, hogy melyikre mekkora kereslet van, te is meg tudod nézni az állásportálok keresőit használva.

2014. júl. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem inkább kezdj a Java-val, de szerintem inkább könyvből tanuld a dolgot. A szintaxisa még hasonlít is a C#-hoz ( Szerintem a C, C++, C# nyelveket érdemes Java után tanulni).


És ezzel NE PC-s játékokat vagy nem tudom mit akarsz benne írni, de NE PC-s alkalmazást írj. Java-val nem mész sokra ezen a téren maximum kisebb programokkal.


De a Java-t használják webes alkalmazásokhoz, Androidos programokhoz stb...


És HA jó vagy benne akkor már találhatsz munkát, mert mostanában ez az egyik legkeresettebb nyelv.

2014. júl. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!