Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan prgram ami logolja...

Van olyan prgram ami logolja a számítógépemen a jelszavakat amit egyszer beírtak?

Figyelt kérdés

Szöveges dokumentumként mentené vagy valami könnyen kezelhető formátumban ami átlátható.

Akár valami logoló program is lehet ami az összes betűt logolja ékezettől kezdve a nagybetűkig.

Létezik ilyen? Ha igen mi a program neve?



2014. júl. 9. 22:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Google varázsszó: keylogger
2014. júl. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Létezik, de azt tudnod kell, hogy az így megszerzett adatokhoz jogellenesen jutsz hozzá. Akkor is ha saját lakásod saját gépedről van szó.
2014. júl. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem nagyon érdekel jelenleg ez a fajta dolog mivel a lányomról van szó.

Félek 1-2 dologtól... mivel ő nem beszél róla ezért magamnak kell utánna járnom.

Tehát Te 2. válaszoló mit javasolsz?

2014. júl. 10. 12:31
 4/10 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a lányod, s miért nem bíztok egymásban?
2014. júl. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ez teljes mértékben családi ügy. Nem szeretnék erről beszéni és a kérdésemhez nem is szükséges.

Tehát 2. válaszoló mi a program neve?

2014. júl. 10. 14:34
 6/10 anonim ***** válasza:
Igazad van, de én akkor átadom a helyet másnak.
2014. júl. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a végtelen segítőkészségedet.
2014. júl. 10. 15:21
 8/10 anonim ***** válasza:
kérdező... és miből gondolod hogy a lányod nem szúrja ki a te általad telepített cuccot? :D én húgom 12 éves de kiszúrná egyből... szinte minden nap átnézi mik vannak telepítve és szinte minden nap futtat a fontos részeken ( azaz a rendszerpartíción ) kémrobot és víruskeresést, és mindent amit nem ő tett fel vagy nem szóltam neki hogy feltettem egyből tiltja vagy törli.. + minden előzményt :D bár ez attól is függ hogy a te lányod mennyire ért hozzá vagy mennyire lett betanítva és mennyire elővigyázatos...
2014. júl. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Bár nem ilyen ügyben kértél tanácsot, de inkább ebben válaszolok. (Első voltam, kaptál tippet, amivel könnyen megoldhatod a dolgot.)


"mivel ő nem beszél róla ezért magamnak kell utánna járnom"

EZ a lehető legrosszabb hozzáállás a nevelés terén.

Ha valamit nem mondanak el, akkor ne menj utána, inkább próbálj beszélgetni. Ugyanis, ha kiderül, hogy megfigyeled a gyereked (mert bizony ki fog!!!), akkor elveszíted a bizalmát és bizony magától SOHA TÖBBET nem fog neked semmit sem elmondani, bármennyire is bizonygatod, hogy az ő érdekében tetted.

Többet nem fog benned megbízni.



Gondolj kicsit bele viszonylag fordított helyzetben.

Te örülnél annak, ha mondjuk az állam a "te érdekedben", minden cselekedetedet megfigyelné?

Igen, van ilyen is és amikor kiderül mindig hatalmas balhék vannak belőle (lásd NSA). Pedig ők is arra hivatkoztak, hogy az emberek érdekében tevékenykedtek.

2014. júl. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
46%
Ahogy az első válaszoló is írta keylogger , és ha egy programmal ( pl [link] lerejted, akkor még a program listában sem elsz benne
2014. júl. 12. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!