Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programot használnak,...

Milyen programot használnak, hogy megjelenjen az előadó, és a szám címe, de nem mp3 formátum, hanem audió?

Figyelt kérdés
2010. jan. 7. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Mit szívtál?

Próbáld már meg pontosabban leírni a kérdést, mert ez nagyon értelmetlen.

Audió formátum meg nincs, az audió az a zene, hang akar lenni, ami lehet mp3, lossless, stb.

Meg hol jelenik meg az előadó meg szám cím?

2010. jan. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Hintalow ***** válasza:
Én értem a kérdezőt. Szerintem azt akarja, hogy egy AUDIÓ cd-t a gépbe betéve mutassa a az előadót és a szám címét. Szerintem nincsen ilyen, mert az audió formátum tudtommal nem tárol ilyen információkat. (javítson ki valaki ha tévedek)
2010. jan. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ja így már értem.

Ilyen tényleg nincs, neked kell megadnod egyesével mindent.

2010. jan. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Bocs igen kezdő vagyok lehet rosszul írtam. Köszi a gyors válaszokat, és elnézést hogy nem volt világos a kérdés. A Windows Média Player-be van egy olyan sor címszerkesztés. Ott simán átjavítom a címet de ha kiírom nem jelenik meg semmi amikor lejátszom pl. egy DVD lejátszóba a CD-t.
2010. jan. 9. 00:50
 5/7 Fidel ***** válasza:

MP3Tag

Ingyenes tag-szerkesztő, internetes FreeDB adatbázis eléréssel, automatikus címkézési, tag-funkciókkal rendelkezik. Támogatott címkeformátumok ID3v1.1-, ID3v2-, APEv2-Tags, zenéknél AAC, FLAC, APE, MP3, MP4, MPC, OGG, SPX, WMA.

2010. jan. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ, és hol találom? Miket kell beállítani hogy működjön?
2010. jan. 11. 17:00
 7/7 anonim válasza:
Kérlek szépen én BS playert használok, ez megjeleníti az audio cd-n lévő zenék címeit :) csupán annyi a trükkje, hogy rakd be mindet a lejátszási listába ( vagy amik kellenek) és visszafele kezdj el menni. és Voila ottvan a cím. :)
2012. aug. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!