Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Tomb Raider 2013 és a Rise...

A Tomb Raider 2013 és a Rise of the tomb Raider között mi a különbség? Miről szólnak ezek a játékok?

Figyelt kérdés
Megnéztem pár végigjátszást a Tomb Raider 2013-ból,és a Rise of the Tomb Raider-ből a bemutatót,de nem értem mi a kettő közötti különbség.Meg,hogy miről szólnak.HELP!
2014. júl. 11. 10:06
 1/4 anonim válasza:
A Rise of Tomb Raider a 2013-as változat FOLYTATÁSA, még nem jelent meg.
2014. júl. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

A Tomb Raider 2013 pedig Lara Croft első kalandjáról szól. Még diákként elmegy egy csoporttal,és az ő ajánlására mennek el a "sárkány háromszög" (dragon's triangle) nevezetű helyre. Hajótörést szenvednek a Yamatai nevű szigeten, és észreveszik, hogy a sziget nem lakatlan, tele van katonákkal, akik Himiko napkirálynő előtt hódolnak be, azért hogy beteljesítsék akaratát, új testet hozzanak neki, remélve hogy Himiko elengedi őket a szigetről. Ugyanis bárki oda megy az nem távozhat, mert Himiko viharral állítja meg őket. Lara-ék pedig menni akarnak.

Szerintem érdemes kijátszani, mert van rá magyarítás, ha nem szeretnéd akkor nézd meg Youtubon a filmet, ami csak a filmbejátszásokat mutatja, viszont az angol. Ha szeretnéd mesélek neked róla többet is,mert én nem rég játszottam ki, de ha érdekel akkor ajánlani tudom! :)

2014. júl. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget,majd ha az Unerworld-t kijátszottam akkor kipróbálom ezt is!
2014. júl. 11. 15:58
 4/4 anonim válasza:
Nagyon szívesen! És tényleg ajánlom :D
2014. aug. 9. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!